No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Atšauktas) Taujėnų Muzikiniai Vakarai | Queen in Jaz, Led Zeppelin in Jazz, Nirvana in Jazz

Su 14/07/2019 16:00
Taujėnų dvaro parkas, Taujėnų seniūnija
Pranešame, kad renginys Taujėnų Muzikiniai Vakarai | Queen in Jaz, Led Zeppelin in Jazz, Nirvana in Jazz , turėjęs įvykti liepos 14 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų liepos 12 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Muzikiniai vakarai Taujėnų dvaro parke

Liepos 14 dieną, 16val
Taujėnų dvaro parke (Mechanizatorių g. 41, Taujėnai, Ukmergės r.

Anton Rumyantsev pristato:
Queen in Jaz, Led Zeppelin in Jazz, Nirvana in Jazz

Antono Rumyantsevo kvartetas Lietuvos publikai ne naujiena. Atlikėjai jau spėjo sudrebinti bei nustebinti 2016 ir 2017m  anšlagais tapusiais koncertais  „Nirvana in Jazz“, “Queen in Jazz”, bei „Led Zeppelin in Jazz”.

Salsos, sambos, bossa novos, svingo sąskambiai, ritmų spalvų šėlsmas, nuostabi ekspresija ir aistringas atlikimas sužavėjo Lietuvos klausytojus.

Roko grupės kūriniai suskambėjo naujai ir originaliai ir, svarbiausia, ne prasčiau nei originalios versijos.
Laikydamiesi postulato “show must go on”, atlikėjai į Lietuvą grįžta, kad visus nukeltų į bohemišką rojų, neleistų savęs stabdyti ir užkariatų net didžiausio skeptiko širdį.

Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.
Naujas žvilgsnis į roko klasiką jau užkariavo ir kitų šalių muzikos mylėtojus, todėl atlikėjai neabejoja, kad ir Taujienų festivalio publika liks sujaudinta bei sužavėta..

Atlikėjai neslepia, jog svetingumu bei geru skoniu pasižymėjusi Lietuvos publika ne tik masina sugrįžti, bet ir verčia dar labiau pasistengti.

 

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) Taujėnų Muzikiniai Vakarai | Queen in Jaz, Led Zeppelin in Jazz, Nirvana in Jazz Su 14/07/2019 16:00 Taujėnų dvaro parkas, Taujėnų seniūnija
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Taujėnų dvaro parkas
Mechanizatorių g. 41, Taujėnų seniūnija Lithuania
Promoter
Ruth&Paul,IĮ
A. Mickevičiaus 109 Vilnius
eventsinbaltics@gmail.com / +37060848522
Reg. no: 302570952
Same promoter
Buy ticket Led Zeppelin in Jazz Led Zeppelin in Jazz Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 21.00 - 30.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Viktor Koroliov / Виктор Королёв PopularPopularViktor Koroliov / Виктор Королёв COMPENSA koncertų salė, Vilnius 21.00 - 44.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!