No results have been found for your request.
Loading...
Reload

AUKSO LAŠAS 2018

Sa 12/01/2019 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
15.00 - 35.00
Išskirtinė žinia lietuviškos muzikos gerbėjams - Lietaus muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“ tampa tradiciniais! 2019 metų sausio 12 dieną radijo stotis „Lietus“ surengs antruosius lietuviškos muzikos apdovanojimus „Aukso lašas-2018“. Apdovanosime labiausiai 2018 metais pasižymėjusius autorius, atlikėjus ir dainas. Koncerte skambės geriausi visų laikų „Lietaus“ hitai. Sieksime rekordo, kurio dalimi renginio metu būsite ir Jūs!

Programoje:
Inga Valinskienė, Kastytis Kerbedis, MONIQUE, Merūnas, Džordana, Mantas, Radži, Vaidas Baumila, Lemon Joy, Vilija MAtačiūnaitė, Jurgis Brūzga, Karina Krysko, Justinas Lapatinskas, Anatolijus Oleinik, Žalvarinis, Steponas Januška ir grupė Studija, MG International, MAN-GO ir Pikaso ir kiti jau sausio 12d. didžiausioje lietuviškos muzikos šventėje – Lietaus apdovanojimų ceremonijoje”Aukso lašas 2018”.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Perkant bilietus į „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius yra taikomas „Žalgirio“ arenos mokestis (1,5 Eur). „Žalgirio“ arenos mokestį sudaro renginio apsaugos, pagalbinių darbuotojų (asistentų), patalpų valymo, nuotekų šalinimo, elektros ir vandens tiekimo, patalpų šildymo ir vėdinimo paslaugos. Papildomas mokestis taikomas rūbinės paslaugai (1,5 Eur/asm.), daiktų saugojimo paslaugai (2 Eur)
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
AUKSO LAŠAS 2018 Sa 12/01/2019 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 15.00 - 35.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Visi klubo nariai perka nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 17 d.

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~3:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Į nuolaidos laukelį įveskite kodą LYDINTIEMS ir pasirinkite bilietą sektoriuje LYDINTIEMS NEĮGALIUOSIUS su judėjimo negalia: Šio bilieto turėtojas bus įleistas į areną tik lydintis neįgalųjį asmenį kuris turi judėjimo negalia. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia neįgaliojo pasirinktos vietos. SVARBU! Premium Ramirent klube lydinčiojo bilietas negalioja.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania