logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA

Su 14/08/2022 10:00
Paluknio bažnyčia, Paluknio k.
11.00

BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA

Julija Stupnianek-Kalėdienė (vokalas), Vytenis Gurstis (fleita), Giedrė Muralytė (vargonai)

 

Programoje: J. Ph. Rameau, A. Vivaldi, F. Fassoli, E. Burton, C. Chaminade , R. Broschi ir kt. kompozitorių kūriniai

Julija Stupnianek-Kalėdienė (sopranas) – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro(LNOBT) solistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) docentė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, iš kurių pažymėtini: Kijevo tarptautinis dainininkų bei tarptautinis jaunųjų operos solistų konkursas ,,Art and Education in the XXI-st Century“ Suomijoje, kur laimėjo Didįjį prizą. Ji taip pat tarptautinio forumo ir konkurso ,,Musical Performance and Pedagogy“, vykusio Italijoje Grand Prix laimėtoja, prestižinio konkurso ,,Romansiada“ Maskvoje laureatė.

 

Muzikos kritikai pastebi nuostabų krištolinio skaidrumo balso tembrą, puikią dainavimo techniką, muzikalumą, vokalinę kultūrą. Julija Stupnianek-Kalėdienė jau 20 m. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis. Solistė koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje, Graikijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Karalystėje ir kt. šalyse.

J. Stupnianek-Kalėdienė sukaupė turtingą barokinės oratorinės, kamerinės muzikos repertuarą. Solistei nesvetima ir šiuolaikinė muzika.

Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas, M. Rostropovičiaus fondo stipendininkas fleitininkas Vytenis Gurstis aktyviai dalyvauja Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime kaip solistas, orkestro artistas bei įvairių kamerinių ansamblių narys. Nuo 2017 m. dirba Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre, o metodinę patirtį perduoda Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje (fleitos klasės mokytojas) bei LMTA (lektorius).

Bakalauro laipsnį įgijo Londono karališkojoje muzikos akademijoje pas vieną ryškiausių fleitos asmenybių prof. Williamą Bennettą. Magistro studijas tęsė prof. Roberto Winno fleitos ir prof. Davido Smeyerso šiuolaikinės kamerinės muzikos interpretacijos klasėse Kelne, Vokietijoje. 2020 metais jam suteiktas meno daktaro laipsnis (LMTA).

Tarptautinių konkursų laureatės pianistės dr. Giedrės Muralytės kūrybinė ir profesinė veikla yra artimai susijusios: meninė veikla tiesiogiai papildo ir yra analizuojama profesinėje veikloje, o profesinė išreiškiama meninėmis programomis. Interpretacijos ir analitinės minties sintezė yra ypač reikalinga ir naudinga muzikams.

Koncertuoja kaip solistė, koncertmeisterė ar kamerinių ansamblių narė Lietuvoje, Prancūzijoje, Italijoje, Graikijoje, Gruzijoje, Vokietijoje, Suomijoje. Dar studijų metais kryptingai pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos bei užsienio dainininkais. Pianistės – koncertmeisterės repertuaras labai platus, tačiau ji daugiausia gilinasi į B. Britteno vokalinę muziką, vokiečių romantikus bei šiuolaikinę skandinavų muziką. Rengė svarbius rečitalius Vilniaus rotušėje, Kauno valstybinėje filharmonijoje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Karališkajame Omano teatre ir kt. Pianistė taip pat aktyviai dalyvauja su įvairias užsienio ir Lietuvos atlikėjais tarptautiniuose festivaliuose, kuriuose yra pelniusi palankių meno kritikų įvertinimų. 2021 m. išleista kompaktinė plokštelė „Bangos“.

Nuo 2005 m. dirba vyr. koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedroje.

Paluknio bažnyčia

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA Su 14/08/2022 10:00 Paluknio bažnyčia, Paluknio k. 11.00
Event BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA
Date / Time Su 14/08/2022 10:00
Venue Paluknio bažnyčia, Paluknio k.
Price 11.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 45 min. iki regninio
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
 
Išankstiniai bilietai pigiau!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
 

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Paluknio bažnyčia
4748 2 Paluknio k. Lithuania
Promoter
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
861285262 / uzutrakiovakarai@gmail.com
Reg. no: 126092590
Event BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA
Date / Time Su 14/08/2022 10:00
Venue Paluknio bažnyčia, Paluknio k.
Price 11.00
Other dates Same promoter
Buy ticket Kauno miesto simfoninis orkestras ''MUZIKA KINO FILMAMS'' PopularPopularKauno miesto simfoninis orkestras ''MUZIKA KINO FILMAMS'' Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Sold out JAZZY FLUTE Sold outSold outJAZZY FLUTE Birštono Kurhauzas, Birštonas
Buy ticket ANDREJ CHMUT BAND PopularPopularANDREJ CHMUT BAND Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload