logo
Select period
Search from map
Menu

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show''

Tu 14/02/2023 18:00 - We 08/03/2023 20:20
23.90 - 35.90
Show descriptionHide description
Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas „Frank Sinatra Show“ – trys specialūs pasirodymai Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Pavasarinė programa!
 
Drauge su Kauno bigbendu legendiniame tribute projekte „Frank Sinatra Show“ Dainotas Varnas atlieka net pusantros valandos populiariausių legendinio F. Sinatros dainų programą.
 
„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – rimtas iššūkis, tačiau didžiulio talento Dainotas Varnas turi visas tam reikalingas savybes ir puikiai tai įrodė pirmuose šou, į kuriuos visi bilietai buvo išparduoti iš anksto.
 
„My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“, „New York, New York“ – mažai rastum žmonių, kurie nebūtų bent vieno Sinatros kūrinio girdėję. Vos pamatai pavadinimus, superhitai iškart suskamba galvoje.
 
Sinatra juos atlikdavo labai lengvai – tiesiog virtuoziškai. Neapsirikite, jie atrodo plunksnos lengvumo tik todėl, kad Amerikos legenda pasižymėjo išskirtiniu muzikiniu talentu ir turėjo daugybę metų praktikos. 
 
Dainuoti Franko Sinatros pilną dainų programą su bigbendu reikia ne tik talento ir įgimto muzikalumo, bet ir tam tikro tembro vokalo bei gebėjimo perteikti tą sunkiai nusakomą „sinatrišką“ žavesį.
 
„Sulaukiau malonaus kvietimo iš Kauno bigbendo. Tai geriausia dovana, kokią esu gavęs! Startavome per Kalėdas. Buvo gražu, šventiška. Iš reakcijos matėsi, kad žmonėms tikrai patiko. Džiaugiuosi, kad tuo neapsiribojome ir grįžtame pas gerbėjus. Pamodeliavome programą. Joje – mažiau dainų apie sniegą ir daugiau apie meilę. Juolab, kad Klaipėdoje pasirodom Valentino dieną. O Vilniuje ir Kaune būsim kovo pradžioje, tai linkime, kad pavasaris greičiau ateitų.", - sako D. Varnas.
 
Dainotas Varnas – vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų. Jis dainuoja beveik visą gyvenimą – nuo pat pirmos klasės legendiniame berniukų chore „Ąžuoliukas“. Ir vėliau vokalą tobulindamas pas tituluotus pedagogus bei vystydamas savo solinę karjerą. Jo gebėjimas žongliruoti net labiausiai vingriomis melodijomis tiesiog būtinas, kad sėkmingai atliktų Franko Sinatros dainas.
 
Dainininkas Sinatros koncertams rengėsi labai kruopščiai – tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui svarbiame filme. „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, domėjausi to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera “, – sako D. Varnas.
 

Events

No events were found
Buy ticket Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Klaipėda PopularPopularDainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Klaipėda Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 23.90 - 29.90
Buy ticket Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius PopularPopularDainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 26.90 - 35.90
Buy ticket Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Kaunas PopularPopularDainotas Varnas ir Kauno bigbendas ''FRANK SINATRA show'' / Kaunas VDU didžioji salė, Kaunas 23.90 - 29.90
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload