logo
Select period
Search from map
Menu

David Garrett Iconic Tour 2024

Su 10/03/2024 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
80.50 - 145.50

Į Vilnių sugrįžta smuiko superžvaigždė Davidas Garrettas

Kitų metų pavasarį, 2024 m. kovo 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo pasirodymą surengs pasaulinio garso smuikininkas Davidas Garrettas. Koncertas Vilniuje yra įtrauktas į atlikėjo gastrolinį turą „David Garrett Iconic Tour“, kurio metu klasikinės muzikos žvaigždė pristatys savo naujausią albumą „Iconic“. Šiuo darbu Davidas Garrettas, pasaulyje tituluojamas Paganiniu tarp popmuzikos atlikėjų ir Jimiu Hendrixu tarp smuikininkų, atiduoda duoklę puikiems aukso amžiaus smuiko meistrams, kurių muzika vaikystėje įkvėpė jį patį. „Iconic“ pasirodymų metu smuiko žvaigždė scenoje koncertuoja trio su gitara bei bosu, o programoje skamba klasikinės muzikos šedevrai.

5th Symphony - https://www.youtube.com/watch?v=Z7oPHkqzPqA

Albumas „Iconic“ buvo išleistas 2022 m. lapkričio 4 d. muzikos įrašų kompanijos „Deutsche Grammophon“ ir akimirksniu užėmė 4-ąją vietą Vokietijos popmuzikos topuose, kas yra neabejotina sėkmė klasikinės muzikos albumui. Šių metų pavasarį Vokietijoje prasidėjo metų trukmės pasaulinis turnė „David Garrett Iconic Tour“, kurio metu muzikantas rengia 78 koncertus 18-oje šalių – turo žemėlapis apima Austriją, Šveicariją, Liuksemburgą, Daniją, Lenkiją, Italiją, Čekiją, Bulgariją, Gruziją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Turkiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Singapūrą, Kiniją ir Australiją. Pastarasis turas D. Garrettui yra nepaprastai sėkmingas – jau dabar pranešama apie daugiau kaip 70 tūkst. parduotų bilietų ir 26 anšlaginius koncertus.

Danse Macabre - https://youtu.be/ogJN8dkFjEQ?t=107

DAVID GARRETT

Davidas Christianas Bongartzas (toks tikrasis muzikanto vardas) gimė 1980 m. Achene, Vokietijoje. Vunderkindas, į rankas smuiką paėmęs vos ketverių, debiutavo scenoje būdamas 10-ties ir tapo jauniausiu atlikėju (13 m.), pasirašiusiu sutartį su prestižine muzikos įrašų kompanija „Deutsche Grammophon“. Sulaukęs vos penkiolikos, D. Garrettas įrašė visus 24 Paganinio kaprizus – neabejotinai vienus sudėtingiausių kada nors parašytų kūrinių smuikui. Dar būdamas vaiku, smuikininkas jau koncertavo kartu su tokiais pasaulinio garso grandais kaip Claudio Abbado, Zubinu Mehta ir Yehudi Menuhinu.

Bitter Sweet Symphony - https://www.youtube.com/watch?v=z_UfPY8NXkM

1999 m. talentingasis muzikantas buvo priimtas į prestižinę Juilliard mokyklą Niujorke, kur tapo legendinio smuikininko Itzhako Perlmano mokiniu. Baigęs studijas, Davidas Garrettas nėrė į „crossover“ muzikos žanrą, savo roko žvaigždės charizma ir atlikimo virtuoziškumu ištrindamas ribas tarp Mozarto ir „Metallicos“.

Per savo karjerą išleidęs 22 studijinius albumus ir pasaulyje pardavęs daugiau kaip 4,5 mln. įrašų, „Velnio smuikininku“ ir širdžių ėdiku vadinamas muzikantas yra koncertavęs su Londono, Vienos, Milano ir kitais garsiais simfoniniais orkestrais, diriguojant tokiems iškiliems klasikinės muzikos dirigentams kaip Zubinas Mehta, Christophas Eschenbachas, Riccardo Chailly ir Andrés Orozco-Estrada.

Czardas - https://youtu.be/WTc-KoBAKts?t=91

Davidas Garrettas yra pelnęs 25 aukso ir 17 platinos apdovanojimus ne tik Europoje, bet ir Meksikoje, Honkonge, Brazilijoje, Singapūre ir kitose šalyse 2013 m. muzikantas debiutavo kine, sukūręs Niccolo Paganini vaidmenį filme „Velnio smuikininkas“. Pernai D. Garrettas išleido autobiografinę knygą „Jei tik jūs žinotumėte“, kuri užėmė antrąją vietą „Der Spiegel“ bestselerių negrožinės literatūros kūrinių tope. Šiuo metu smuiko superžvaigždės instrumentų arsenale yra Stradivarijaus „Ex Busch“ (1716), Guarneri del Gesù darbo „Pugnani“ (1734) bei to paties meistro „Baltic“ (1731).

Koncertas vyks 2024 m. kovo 10 d. 19:00 val. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

Bilietus platina www.bilietai.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
David Garrett Iconic Tour 2024 Su 10/03/2024 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 80.50 - 145.50
Event David Garrett Iconic Tour 2024
Date / Time Su 10/03/2024 19:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Price 80.50 - 145.50
Good to know

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
Mardika, UAB
Laisvės pr. 60, Vilnius
+372 56215343 / artevent@mail.ee
Reg. no: 304902467
VAT ND
Event David Garrett Iconic Tour 2024
Date / Time Su 10/03/2024 19:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Price 80.50 - 145.50
Same venue
Buy ticket Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius PopularPopularMANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket (Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopularPopular(Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload