logo
Select period
Search from map
Menu

Donatas Montvydas ''360''

We 27/12/2023 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
37.10 - 100.00

Donatas Montvydas 360

Vienas ryškiausių atlikėjų Donatas Montvydas savo gerbėjams neleidžia atsikvėpti po galingo „2057“ koncerto ir jau dabar kviečia į savo svarbiausią metų koncertą. Gruodžio 27 dieną Kauną sudrebins „360“ laipsnių koncertas, kuris kvies kartu išgyventi unikalias muzikines patirtis transformuotoje „Žalgirio“ arenos erdvėje.

Atlikėjas Donatas Montvydas savo koncertais formuoja naujus standartus, kurie viršija ne tik gerbėjų, bet ir meno srities profesionalų lūkesčius. Kiekvieną kartą nustebina vis didesniu bei itin kokybišku šou Lietuvos scenoje, kurie prilygsta pasauliniams turams. Atlikėjas pasakoja, kad nauji iššūkiai jį brandina kaip kūrėją, todėl šį kartą yra pasiruošęs visą savo energiją skirti šiam „360“ konceptui įgyvendinti.

Žalgirio arenos scena transformuosis į visai kitą, dar intymesnę erdvę – scena bus įrengta arenos viduryje ir apsupta minios iš visų pusių. Šis neįprastas techninis sprendimas su įspūdinga projekcija atlikėjui leis būti dar arčiau savo klausytojų ir sukurs dar didesnį bendrumo jausmą.

Informacija fanų zonai: Atskiras įėjimas į koncertą, galimybė po renginio nusifotografuoti su Donatu Montvydu, dovana ir koncerto akreditacija.

Donatas Montvydas „360” jau gruodžio 27, Kauno „Žalgirio arena“. Bilietai brangs.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Donatas Montvydas ''360'' We 27/12/2023 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 37.10 - 100.00
Event Donatas Montvydas ''360''
Date / Time We 27/12/2023 20:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 37.10 - 100.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: 
iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų į šį renginį. Nauji klubo nariai bilietus perka nuo rugsėjo 1 d.


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
DMO MUSIC GROUP, UAB
Čiurlionio g. 19-24, Vilnius
info@dmomusicgroup.com/+370(636)55500
Reg. no: 305137422
VAT ND
Event Donatas Montvydas ''360''
Date / Time We 27/12/2023 20:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 37.10 - 100.00
Same venue
Buy ticket GREGORY PORTER (JAV) PopularPopularGREGORY PORTER (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket (Kaunas) Jessica Shy - Pasaka PopularPopular(Kaunas) Jessica Shy - Pasaka Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket (Kaunas) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopularPopular(Kaunas) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket Paskutiniai Brėmeno muzikantai. Kalėdinis koncertas Paskutiniai Brėmeno muzikantai. Kalėdinis koncertas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
No results have been found for your request.
Loading...
Reload