No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Enyas Songs Show 2019 | Palanga

Fr 20/12/2019 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
29.00 - 60.00

Enyas Songs Show 2019 koncertas

Renginys į kurį susirenka neeilinė publika, koncertas iš kurio visi išeina patenkinti, ir dar ilgai kalba apie renginio kokybę, ko daugelyje renginių nėra nors žadama. Koncertas kuriame viskas atlikta aukščiausiame lygyje, režisūra, video projekcijos, apšvietimas, garso kokybė, užburianti muzika ir nepakartojamas lazerių šou. Kiekviena renginio minutė yra apgalvota, dirba tik geriausi scenos profesionalai. Renginio publika beveik dvi valandas pasineria į užburiančią vienalytę muzikos, šviesų, ir vaizdo pasaką.

Enya po grupės U2 yra antra populiariausia Airijos atlikėja pasaulyje. Ji gyvai nekoncertuoja, todėl jos angelišką balsą ir giesmes primenančius kūrinius galima išgirsti tik klausantis jos įrašų.

Artėjant Šv. Kalėdoms vyksta stebuklai, ir vienas jų nutiks Lietuvoje - Enya dainos skambės auksinėje Palangos koncertų salėje.

Gruodžio 20 d. penktadienio vakarą naujojoje Palangos koncertų salėje bus surengtas įspūdingas Kalėdinis koncertas „Enyas Songs Show 2019“. Koncerte nepakartojamų Enya dainų repertuarą atliks geriausių Lietuvos primadonų komanda – 2017 metais Eurovizijoje dalyvavusi ir visų širdis pavergusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė, garsi dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Rūta Ščiogolevaitė, džiazo atlikėja, 2011 metais taip pat atstovavusi Lietuvą Eurovizijoje – Evelina Sašenko, šviesiausios karmos, bei angeliško vokalo Vaida Genytė. 2019 metais kartu su koncerto žvaigždėmis į sceną žengs nepaprasto balso solistė - Dovilė Kazonaitė, ją galima matyti ir girdėti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje atliekančią vaidmenis operose ir operetėse.

Kartu su solistėmis scenoje pasirodys maestro dirigentas Donatas Katkus, bei jo vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, padėsiantis atskleisti stebuklingą Enya dainų skambesį.

Originalios muzikos ir „Enyas Songs Show 2019 “ aranžuočių autorius, yra koncertų muzikos prodiuseris ir atlikėjas Linas Adomaitis bei Jievaras Jasinskis.

„ Enyas Songs Show 2019“ suteiks peno ne tik ausims ar sielai, bet ir akims. 100 kvadratinių metrų LED ekrane žiūrovai išvys kiekvienai dainai sukurtas originalias video vizualizacijas, jas montavo ir kūrė žymi režisierė Jurga Naraškevičiūtė.

Prie užburiančių ir puikiai Kalėdinius Enya kūrinius papildančių vaizdų prisidės ir išskirtinis dainininkių stilius – juo rūpinasi žinoma Lietuvos dizainerė Daiva Urbonavičiūtė. Kiekvienai solistei yra pasiūtos išskirtinio dizaino suknelės.

Specialiai šiam koncertui sukurta išskirtinai galinga apšvietimo scenografija, ją kūrė vienas iš geriausių ir profesionaliausių apšvietimo scenografų Lietuvoje.

Apšvietimo projektą papildys išskirtinis net 18 galingų spalvotų lazerių šau. Tie kas buvo 2018 metų koncerte mate 4 galingų spalvotų lazerių šou, tad nesunku įsivaizduoti kaip atrodys 18 lazerių apšvietimas.

Vienu metu scenoje pasirodysiantys per 40 profesionalių atlikėjų. Vaizdo efektai, kiekvieno muzikos instrumento įgarsinimas, ir specialiai šiam šou atrinktas Enya dainų repertuaras suteiks geriausias emocijas, pasitinkant gražiausią metų šventę – 2019 metų Šv. Kalėdas.

Enyas Songs Show 2019 skambės dainos: „Fairytale“, „Caribbean Blue“, „Flow Sail Away“ (Orinocco Flow), „Book Of Days“, „Celts“, „Only Time“, „Anywhere Is“, „Only If“, „Floras Secret“, „Amarantine“, „Watermark“, „Boadicea“, „Silver Inches“, „Sun In The Stream“, „Angels“, „On My Way Home“, „I Want Tomorrow“, „China Roses“, „May It Be“, „A Day Without The Rain“, „One by One“.

1980 m. muzikinę karjerą pradėjusi Enya (Eithne Ní Bhraonáin) visame pasaulyje išgarsėjo savo unikalaus skambesio dainomis, kuriose girdimi folk bei sintezuotų fonų ir klasikinių motyvų garsai. Ji yra daugiausiai albumų parduodanti atlikėja Airijoje, keturis kartus nominuota „Grammy“ apdovanojimui bei Oskarui.

Nepraleiskite progos Lietuvoje, gyvai išskirtinėje erdvėje išgirsti nuostabias Enya dainas ir su šventine nuotaika pasitikti Šventų Kalėdų.

Naujienas apie koncertą galite sekti Facebook paskyroje: www.facebook.com/EnyaShow

Aranžuotes ir muziką rasite paskyroje: https://soundcloud.com/enya-show

Video iš Enyas Songs Show koncertų rasite mūsų Youtube paskyroje:

https://www.youtube.com/channel/UCHLyAsL5Bg1cV7tpX8z3EGw

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Enyas Songs Show 2019 | Palanga Fr 20/12/2019 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 29.00 - 60.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 5€ bilietas vaikams iki 10 metų (vienas suaugęs gali lydėti 2 vaikus, kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą). Nuolaidai aktyvuoti suveskite kodą VAIKAS
- 50% senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą). Nuolaidai aktyvuoti suveskite kodą SENJORAS
- 30% nuolaida su su Palangos kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 15% šeimos nuolaida 4-6 bilietams. Nuolaidai aktyvuoti suveskite kodą ŠEIMA


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Venue
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lithuania
Promoter
UAB ENOSA
Architektų g. 56 – 101, Vilnius
showenya@gmail.com / +37067744969
Reg. no: 304855996
Same venue
Buy ticket MAŠA IR LOKYS : KALĖDINIS KREPŠINIS | PALANGA PopularPopularMAŠA IR LOKYS : KALĖDINIS KREPŠINIS | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga 12.50 - 31.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Erica Jennings ''Coming home for Christmas'' | PALANGA Erica Jennings ''Coming home for Christmas'' | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga 20.50 - 50.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket JURGA 2020 | PALANGA PopularPopularJURGA 2020 | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga 22.50 - 37.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Daddy Was a Milkman PopularPopularDaddy Was a Milkman Palangos koncertų salė, Palanga 20.50 - 50.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket QUEEN SHOW | Jeronimas Milius | Palanga PopularPopularQUEEN SHOW | Jeronimas Milius | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga 38.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!