No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Father John Misty - Vilnius

We 14/08/2019 20:00
Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius
35.00

Folk roko superžvaigždė Father John Misty atvyksta į Lietuvą

Tadadadam, visur linksniuojamas indie muzikos trolis Father John Misty vasarą atvyksta į Lietuvą! Rugpjūčio 14-ąją Vilniaus Universiteto Botanikos sode Kairėnuose koncertą trinktels pats Joshas Tillmanas. Netipiškas pasirinkimas ir dar vienas gražus tolyn žvelgiančios muzikos agentūros „8 Days A Week“ ėjimas. Tiesiog wow, laiku bei vietoje ir dar be jokio stogo. Taip neįtikėtinai greitai, kad net keista.

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk žinutę feisbuke „8 Days A Week“ (www.8dw.lt) ir gauk nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki kovo 4 d. 10 val. Bilietų kiekis ribotas, tad nėra ko delsti.

Daug gerų žodžių galima pasakyti apie amerikietį Joshą Tillmaną, kurį derėtų vadinti Father John Misty. Tokie koncertai pas mus vyksta ne kasdien. Jam tai bus pirmoji viešnagė Lietuvoje. Mums reikia asmenybių ir jų muzikos. Šiandien repo pasaulis turi Vince‘ą Staples, pop muzika – Cardi B, o indie scenos favoritas – būtent Father John Misty. Taip, jis kietas dainų autorius, atlikėjas ir artistas, bet tai apie Joshą mes jau žinome. Jei iš jo atimtume muziką, jam liktų tik arogantiško šikniaus įvaizdis ir ūsai. Father John Misty pralaužė daug ledų ir ne kartą pats save nustebino savo pareiškimais. Jo muzikos klauso tie, kurie ją iš tiesų girdi ir supranta. Taip buvęs garsios grupės „Fleet Foxes“ būgnininkas tapo tikra indie muzikos klasika ir hipsterių numylėtiniu.  

Father John Misty yra vienas mūsų herojų ir turi nemažai gerbėjų. Na, sutikit, toks skirtingų identiteto aplinkybių kratinys vienoje asmenybėje nėra dažnas. Jo dainų tekstai, įžvalgos ir filosofija yra kažkas. Ne visi yra tokie geri kalbėtojai ir pasakotojai kaip jis. Jam tai duota. Tiesa, jis nepamiršta savo istorijos ir už viską yra dėkingas savo žmonai video menininkei Emmai Elizabeth Tillman.

Father John Misty – atviras, savim pasitikintis bei besižavintis, kalbus ir iškalbingas veikėjas. Jo humoras, pasaulėžiūra ir patirtys jį išskiria iš kitų. Štai kodėl jį labai mėgsta žiniasklaida ir įvairūs pokalbių šou. Sklando gandai, kad jis jau davė 50 tūkstančių interviu. Nieko nuostabaus, kad jo vardas linksniuojamas su Kanye Westu, broliais Gallagheriais ir kitais muzikos pasaulio blogiukais. Beveik viskas, ką jis darė pastaruoju metu tapo virusu. Kiekviena jo citata tapdavo antrašte. Jis dramatiškas ir kandus. Kartais arogantiškas ir net bjaurus. Ir trolina jis viską ir visus. Dar visai neseniai jis galėjo išlįsti iš tavo šaldytuvo, apginti nekenčiamiausią Kanados grupę „Nickelback“ ar išdėti į šuns dienas Prezidentą Trumpą. Dabar jis nebeturi twitterio ir instagramo paskyrų, o jo feisbuko puslapis skirtas tik muzikai. Jis apdovanotas „Grammy“, patikrintas didžiųjų festivalių ir rimtų leidybinių kompanijų. Paskutiniai Father John Misty įrašai „Pure Comedy“ ir „God's Favorite Customer“ padarė jį folk roko superžvaigžde. Visi jo albumai nuolat patekdavo į metų geriausių sąrašus. Šiandien jo paslaugomis naudojasi kiti A lygos artistai. Jis rašo dainas tokiems vardams kaip Lady Gaga ir Beyonce. Dar jis filmavosi Lanos Del Rey klipe ir dainuoja apie virtualų seksą su Taylor Swift. Ar bereikia čia ką pridurti?

Melas, kad pas mus nėra gerų koncertų. Atvirų renginių šį sezoną Botanikos sode tikrai bus. Čia taip pat plosim australui RY X, škotų šaunuoliams „Franz Ferdinand“ ir keistuoliui iš Naujosios Zelandijos Connanui Mockasinui. Ko ne festivalis?

Baisiai įdomu, ką dar „8 Days A Week” prisiviliojo į Lietuvą? Palaukite ir greitai sužinosite. Pirmieji bilietai visada pigiau ir jiems reikalingi kodai. Parašyk mums žinutę ir viską išspręsim.

Netaupyk, bet sutaupyk!

www.8dw.lt

https://fatherjohnmisty.com
 

Father John Misty muzikos katalogas

Mr. Tillman: https://youtu.be/j5B5IGqyy2s
God‘s Favourite Customer: https://youtu.be/sNG4g354P3w
Total Entertainment Forever: https://youtu.be/eHpV08wI-bw
Pure Comedy: https://youtu.be/wKrSYgirAhc
Please Dont‘ Die: https://youtu.be/SR1CSqQJi3E
I Love You Honeybear: https://youtu.be/khk77JHALmU
The Night Josh Tillman Came To Our Apartment: https://youtu.be/iY37fixfN_A
Leaving LA: https://youtu.be/WfnXM_DmEzo
Date Night: https://youtu.be/nAdoIUNMdWs

 


 

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Father John Misty - Vilnius We 14/08/2019 20:00 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 35.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 19:00
Pertraukos: yra
Apšildanti grupė: TBA
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Vilniaus universiteto Botanikos sodas
Kairėnų g. 43 Vilnius Lithuania
Promoter
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Viršuliškių g. 53B-7, LT-05126 Vilnius
tickets@8dw.lt
Reg. no: 303339069
VAT LT100009899315
Same promoter Same venue
Buy ticket Fano kortelė - 8 Days A Week Fano kortelė - 8 Days A Week - Fano kortelė, Vilnius 100.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Royal Blood - Vilnius PopularPopularRoyal Blood - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 37.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Connan Mockasin - Vilnius Connan Mockasin - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 33.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Chromatics - DOUBLE EXPOSURE TOUR 2019 Chromatics - DOUBLE EXPOSURE TOUR 2019 Menų fabrikas Loftas, Vilnius 37.00 - 42.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ionnalee (iamamiwhoami) ionnalee (iamamiwhoami) Menų fabrikas Loftas, Vilnius 20.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!