logo
Select period
Search from map
Menu

Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)

Fr 26/04/2024 19:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
44.00 - 54.00

Balandžio 26-ąją, penktadienį, festivalio publikos laukia dvigubas koncertas. Pirmojoje jo dalyje pasirodys vienas darbščiausių šių dienų Lietuvos džiazo ir popmuzikos scenos muzikantų – pianistas, kompozitorius, vokalistas Giedrius Nakas.

Antrojoje išgirsime Theo Crokerį – „Grammy“ nominantą, garsų amerikiečių džiazo trimininką ir vokalistą.

Ne sykį „Kaunas Jazz“ su kitais atlikėjais grojęs Giedrius Nakas šį sykį žengs į scenos centrą.

Pianistas ir kompozitorius daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su daugybe Lietuvos garsių grupių ir atlikėjų, tokių kaip „Saulės Kliošas“, Andrius Mamontovas, Jurga, Monika Linkytė, Monika Liu, „Vilnius JJazz Ensemble“ ir daugeliu kitų.

Giedrius yra išleidęs jau keturis savo kūrybos albumus, kuriuose skamba įvairi muzika – nuo modernaus džiazo iki vokalinio soulo ir ritmenbliuzo. Dalis jų įrašyti su garsiais amerikiečių muzikantais.

„Kaunas Jazz“ scenai jis ruošia specialią programą, kurioje galima tikėtis netikėtumų ir staigmenų – šio muzikanto kelias niekada nebuvo nuobodus ir nuspėjamas.

Po lietuvių muzikanto į sceną žengsiantis amerikietis Theo Crokeris vadinamas žmogumi, kuris trimitu sugeba pasakoti nuostabias istorijas.

Jungtinėse Valstijose džiazo studijas baigęs muzikantas vėliau septynerius metus praleido Kinijoje, kur praplėtė savo muzikinę paletę ir grojo įvairią muziką – nuo salsos iki hiphopo ir bliuzo.

Grįžęs į gimtinę, jis galingai į muzikos sceną įsiveržė 2014-aisiais išleistu albumu „Afro Physicist“, kurį prodiusuoti padėjo legendinė dainininkė Dee Dee Bridgewater.

Jaunas talentingas muzikas greitai sulaukė ryškiausių žvaigždžių dėmesio – kūrinį su juo įrašė trimitininkas Roy Hargrove‘as, į savo televizijos laidą pasikvietė legendinis prodiuseris Quincy Jonesas.

Ypač didelės sėkmės sulaukė 2019-aisiais išleistas Theo albumas „Star People Nation“ – jis buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui geriausio šiuolaikinės instrumentinės muzikos albumo kategorijoje.

Theo Crokeris 2022-aisiais išleido jau septintąjį savo albumą „Love Quantum“, o metus vainikavo legendinio Mileso Daviso kūrybai skirtu koncertiniu albumu, įrašytu su Berlyno filharmonijos orkestru.

„Kaunas Jazz“ publika gali tikėtis kelionės po spalvingą ir turtingą Theo Crokerio muzikos pasaulį, kuriame dera džiazo, hiphopo ir popmuzikos elementai.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) Fr 26/04/2024 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas 44.00 - 54.00
Event Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)
Date / Time Fr 26/04/2024 19:00
Venue Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Price 44.00 - 54.00
Good to know

Durys atidaromos: ~18:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Reg. no: 135977836
VAT LT359778314
Event Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV)
Date / Time Fr 26/04/2024 19:00
Venue Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Price 44.00 - 54.00
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket RAY GREENE (JAV/USA) | Palanga PopularPopularRAY GREENE (JAV/USA) | Palanga Muzikos klubas VANDENIS, Palanga
Buy ticket RAY GREENE (JAV/USA) | Joniškis PopularPopularRAY GREENE (JAV/USA) | Joniškis Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
Buy ticket JORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) PopularPopularJORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Buy ticket SNARKY PUPPY (JAV) PopularPopularSNARKY PUPPY (JAV) Kauno Žalgirio arena, Kaunas
No results have been found for your request.
Loading...
Reload