logo
Select period
Search from map
Menu

HIPERBAND - legendinės dainos

Sa 21/10/2023 19:00
Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
21.65 - 26.65

HIPERBAND ir vėl atliks legendines “Hiperbolės” dainas

Tęsiant labai margą Vilniaus 700-ojo gimtadienio metų programą, pramogų salėje "Vakaris" ir vėl naujai nuskambės legendinės roko grupės „Hiperbolė“ dainos. Nors tai nėra tikrasis šios grupės atgimimas, jos dainas atliks taip pat jau gerai žinomas kolektyvas „Hiperband“. Verta pabrėžti, kad į šių metų balandžio 1 dieną visai nesumeluotai vykusį analogišką koncertą buvo parduoti visi bilietai, taigi bis!!!

Į „Hiperband“ kolektyvą 2013 metais susibūrė penki roko muzikos profesionalai, o pats pavadinimas sufleruoja apie sąsają su legendine “Hiperbole”. Su pastarąja užaugo net ne viena tėvų karta, kurie dabar savotiškai gali sugrįžti į savo jaunystę ir su to meto dainomis supažindinti savo vaikus.

Naujoji profesionalų grupė džiaugiasi kone autentišką aštuoniasdešimtųjų skambesį galintys perduoti šiuolaikinei visuomenei, nes “Hiperbolės” dainos vis dar patrauklios įvairioms kartoms. Jaunus ir gražius, arba tik gražius, žavi ir tai, kad visi grupės „Hiperband“ pasirodymai yra išskirtinai su gyva muzika , o tai – laiko patikrinto skambesio, darnių balsų ir meilės melodijai atspindys.

Lietuviškos roko muzikos istorija net neįsivaizduojama be kelioms melomanų kartoms pažįstamos “Hiperbolės” kūrybos. Jai  nostalgiją jaučia ir grupės „Hiperband“ nariai: vokalo ir gitaros partijas atliekantis Anatolijus Kapustinas, vienas geriausių Lietuvos gitaristų Vadimas Čuchoncevas. boso gitaristas Arūnas Sabukas ir mušamųjų meistras Marius Kunca.

Kiekvieno koncerto metu šis kolektyvas siekia atkurti autentišką „Hiperbolės“ skambesį, todėl jie dainas groja taip, kaip jas kadaise atlikdavo patys legendinės grupės įkūrėjai. Grupės „Hiperband“ repertuarą sudaro žinomiausios visų laikų „Hiperbolės“ dainos: „Aš dar dainuosiu“, „Vasara“, „Ieškosiu tavęs“, „Vandens ženklai“, „Pamiršk mane“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Sugrįžk“, „Fėja“ ir daugelis kitų muzikinių hitų.

Grupė „Hiperband“ vėl pasistengs, kad spalio 21 dieną, rudenišką šeštadienio vakarą, skambant geriausioms legendinės roko grupės „Hiperbolė“ dainoms, geriausios emocijos būtų garantuotos su šeima ar draugų kompanija apsilankiusiems pramogų salėje "Vakaris".

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
HIPERBAND - legendinės dainos Sa 21/10/2023 19:00 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 21.65 - 26.65
Event HIPERBAND - legendinės dainos
Date / Time Sa 21/10/2023 19:00
Venue Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Price 21.65 - 26.65
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lithuania
Promoter
Vakaras tau, MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
vilnius@vakaris.lt / +37069903624
Reg. no: 304596967
Event HIPERBAND - legendinės dainos
Date / Time Sa 21/10/2023 19:00
Venue Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Price 21.65 - 26.65
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Symphonic Metal Night in Vilnius: SIRENIA, AMBERIAN DAWN, DARK SARAH, REXORIA Symphonic Metal Night in Vilnius: SIRENIA, AMBERIAN DAWN, DARK SARAH, REXORIA Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Vilnius Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Vilnius Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket ROYCE X GIMTADIENIS ROYCE X GIMTADIENIS Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload