No results have been found for your request.
Loading...
Reload

HIPERBOLĖS LEGENDA IGORIS BERINAS & grupė Huge Soul

Sa 23/06/2018 20:30
Keltas NIDA. Šiaurinis Ragas, Klaipėda
FESTIVALIO „MUZIKUOJANTIS KELTAS “
2018 M. VASAROS SEZONAS


Gera žinia romantikos ištroškusiems klaipėdiečiams ir miesto svečiams. Jau dvyliktus metus skaičiuojantis vasaros festivalis „Muzikuojantis keltas“ kviečia visus savo mylėtojus šeštadienio vakarus romantiškai praleisti unikalioje ir netradicinėje erdvėje Kuršių mariose bei žada nepamirštamus, jaukius bei šiltus susitikimus po atviru dangumi su įvairiais ir populiariais Lietuvos atlikėjais.

Nuostabi atsmofera, kurią sukuria marios, besileidžianti saulė, apsupa ne tik koncertų klausytojus, bet ir atlikėjus, kuriems pasirodymas „Muzikuojančiame kelte“ yra kažkas netikėto ir magiško. Tradiciškai keleivinis keltas „NIDA“ 20.30 val. išplaukia iš Senosios Smiltynės Perkėlos ir juda Kuršių mariomis prie “Kiaulės nugaros”, kur, sušokęs valsą, plaukia link “Jūros vartų”  saulės palydėti…

.„Keltas nėra koncertų salė. Plaukimo metu, mėgaujantis muzika, galime pasigėrėti  ir gamtovaizdžiu, ramiu vandens tyvuliavimu ir vis besikeičiančiu saulėlydžiu bei kamerine aplinka. Šis užburiantis gamtos grožis suteikia vidinės ramybės ir jėgų tiek žiūrovui, tiek ir  atlikėjui” - teigia festivalio organizatorius UAB “Promo Plius”.

PROGRAMA

BIRŽELIO 16 d.
IRŪNA IR MARIUS
“Auksinės dainos…”
Garsusis duetas Irūna ir Marius kviečia pasiklausyti jų atliekamų dainų nuo 30 – ųjų iki šių laikų.  Ši pora scenoje sukurs nepamirštamą atmosferą, kupiną laisvės, nutrūktgalviškumo, polėkio ir pačių geriausių emocijų.

BIRŽELIO 23 d.
„HIPERBOLĖS“ LEGENDA  IGORIS BERINAS su grupe „Huge Soul“
„Išgalvotas gyvenimas“
Turbūt kiekvienas galėtų sudainuoti bent vieną legendinės grupės „Hiperbolė“ kūrinį. Juk tai muzika, kuri žavėjo ne vieną kartą. Grupės „Hiperbolė“ vokalistas, gitaristas bei daugumos dainų autorius Igoris Berinas grįžta kartu su grupės „Huge Soul“ jaunais talentingais muzikantais

LIEPOS 7 d.
L. MIKALAUSKAS, E.BAVYKINAS , „BRASS BRAVO“
„Onyte, einam su manim pašokti...“
Tarpukario šlagerių programa, kuri pakvies visus pasivaikščioti kartu su Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko dainomis po tarpukario Lietuvą ir  nukels  į aristokratiškas tarpukario koncertų sales bei kavines.

LIEPOS 14 d.
EL FUEGO
„Su meile apie meilę...“
Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip... Grupė „el Fuego“ nori jums perteikti jausmus ir šilumą su muzika apie meilę artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. Ne kasdien išgirsite sodrius ir stiprius vyriškus balsus, todėl nepraleiskite progos! 

LIEPOS 21 d.
JERONIMAS MILIUS IR ČESLOVAS    GABALIS
“Geriausios baladės” 
Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – visiems gerai žinomi ir mylimi atlikėjai, kurių išskirtinumas žavi ne vieną Lietuvos klausytoją. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomiausios pop ir roko baladės.

LIEPOS 28 d.
RADŽI  IR LAISVA
„Tavo akys“
Pačiame jūros šventės įkarštyje  ant "Muzikuojančio kelto" denio  čigoniško kraujo ir karšto temperamento atlikėjas Radži. Jam pritars  atlikėja Laisva (žurnalistė Donata Gutauskienė. Abu jie – jaunatviškai entuziastingi,  neslepiantys savo jausmų ir emocijų , nebijantys reikšti savo nuomonės, todėl akivaizdu, kad iš šios poros, užkariavusios  TV žiūrovų simpatijas , koncerte bus galima tikėtis visko...

RUGPJŪČIO 4 d.
LARISA KALPOKAITĖ
“Mūs benamės sielos...”
Vienas ryškiausių Larisos Kalpokaitės talentų – jos balsas. Jos atliekami romansai – tai lyg atskiros pjesės, pasakojimai, vilties kupinos meilės istorijos, kurias ji pasakoja žiūrovui. Ji dainuoja ir pasakoja istorijas, o jas pasakodama turi galimybę suvaidinti daugybę vaidmenų per vieną vakarą. Dainuodama romansus Larisa jaučiasi esanti arti žmonių.

Bendra informacija:
Koncertai vyksta keleiviniame kelte “NIDA”.
Plaukimo trukmė 2 val.
Keltas išplaukia 20.30 val. iš Senosios Smiltynės Perkėlos, Danės g.1, Klaipėda.
Koncertų metu veikia barai. Savo gėrimus ir maistą įsinešti draudžiama.
Bilietus parduoda BILIETAI  LT.
Koncerto dieną bilietai parduodami 1 val. prieš plaukimą  renginio vietoje.

Events website: http://www.muzikuojantiskeltas.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
HIPERBOLĖS LEGENDA IGORIS BERINAS & grupė Huge Soul Sa 23/06/2018 20:30 Keltas NIDA. Šiaurinis Ragas, Klaipėda
Good to know
Likus 3 d. iki renginio bilietai brangs +3 Eur!

Keltas išplaukia 20.30 val. iš Senosios Smiltynės Perkėlos, Danės g.1, Klaipėda.
Koncertų metu veikia barai. Savo gėrimus ir maistą įsinešti draudžiama.

Rekomenduojamos vietos: I denis C; D; E eilės

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 15 minučių
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -15 % su Laisvalaikio kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Venue
Senoji Smiltynės perkėla Danės g. 1 Klaipėda Lithuania
Promoter
UAB Promo Plius
UAB Promo Plius
Žemaičių g. 31 Klaipėda