No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Ilona Balsytė ir Martynas Kuliavas: teatralizuotas koncertas ''Svajonių gatvės''

Fr 22/02/2019 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
11.00 - 13.00
Du išskirtinio jautrumo ir talento menininkai – aktorė Ilona Balsytė ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas kviečia į į klausytojų jau pamėgtą teatralizuotų muzikinių miniatūrų koncertą, kuris padės gyvai susitikti su žinomais artistais bei smagiai praleisti laiką. Čia klausytojai galės pasimėgauti nuostabia muzika, pasijuokti iš kurioziškų herojų situacijų, pasižiūrėti į gyvenimą šviesiausiomis ir jautriausiomis spalvomis.

„Svajonių gatvės“ - tai istorija apie vienišą žmogų – muzikantą, kuris gyvena savo uždarame pasaulyje, o už lango verdantis gyvenimas įsiveržia pas jį su visomis emocijomis, rūpesčiais, meile ir pykčiu, liūdesiu ir džiaugsmu.

Ilona Balsytė – visiems nuo vaikystės pažįstama Keistuolių teatro ir kino filmų  aktorė, kuri neįtikėtinai jautriai sujungia muziką ir teartą, priverčia ir susimąstyti ir kvatotis, gražiausomis emocijomis pripildo kiekvieną žiūrovą.

Martynas Kuliavas – gitaros virtuozas, dainų autorius,  kuris savyje atradęs kompozitoriaus talentą, siekia, kad muzikos pasaulis būtų artimas ir atviras visiems.
Šiame koncerte pamatysime ne vieną aktorės Ilonos sukurtą naują ir visiškai netikėtą personažą bei išgirsite gerai žinomų Martyno dainų, gitaros kompozicijų ir naujų kūrybinių eksperimentų.

Kviečiame praleisti ypatingą vakarą kartu su žinomais menininkais ir pajusti magišką meno poveikį mūsų širdims.

Organizatorius – UAB  „Prior Musica“
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Ilona Balsytė ir Martynas Kuliavas: teatralizuotas koncertas ''Svajonių gatvės'' Fr 22/02/2019 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 11.00 - 13.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30  min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-3
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Nepriklausomybės a. 8 Panevėžys Lithuania
Promoter
UAB Prior Musica
Didžioji g. 5 Vilnius