No results have been found for your request.
Loading...
Reload

''Išskirtinai ŠOPENAS'': Piotr KOSCIK

Su 29/12/2019 19:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
13.00 - 16.00

VI Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

Piotr KOSCIK, fortepijonas (Lenkija - Austrija)

Programa: F. Šopeno kūriniai

Valsai op. 34: Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3

Valsas op. 64, Nr. 2, cis-moll

Noktiurnas op. 9, Nr. 2, Es-dur

Baladė op. 47, Nr. 3 As-dur

Noktiurnas op. 55, Nr. 2, cis-moll

Fantazija- Impromtu Nr. 4, cis-moll

Etiudas op.10, Nr. 12, „Revoliucinis”

Andante spianato ir Didysis polonezas op.22 

Fortepijono mylėtojams VI – asis muzikos festivalis „Kalėdinis Vilnius” šiemet paruošė ypatingą koncertų seriją „Organum” fortepijonų salone. Aukščiausio lygio instrumentais skambins daugelio konkursų laureatai ir tarptautinio pripažinimo sulaukę pianistai, tad klausytojai galės mėgautis geriausių pasaulių salių vertais koncertais ir Vilniuje. Vienas jų – lenkų pianistų PIOTR KOSCIK rečitalis, kuriame skambės garsiausio lenkų kompozitoriaus ir fortepijono genijaus F. Šopeno kūriniai.

Jaunasis pianistas įrodė galįs skambinti absoliučiai nepriekaištingai ir susilaukė griausmingų aplodismentų iš publikos sausakimšoje salėje”

-Frankfurter Rundschau

PIOTR KOSCIK gimė Ržešove (Lenkija), kur būdamas septynerių žengė pirmuosius žingsnius muzikoje, prof. Zannos Parchomowskos klasėje. 2014 m. jis baigė Vienos muzikos ir scenos menų universitetą, ten studijavo pas žymųjį prof. Olegą Maisenbergą. Neseniai P. Koscik baigė aspirantūrą „Scuola di Musica di Fiesole“ Florencijoje pas visame pasaulyje žinomą prof. Eliso Virsaladze.

P. Koscikas yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, įskaitant „Tarptautinį jaunųjų muzikų konkursą“ Enšede, kur pelnė antrąją vietą ir „Nyderlandų simfoninio orkestro specialųjį prizą“ - nacionalinį turą su orkestru. Miunchene „25-ajame Klavierpodium der Jugend“ konkurse jis gavo pirmąją vietą ir specialųjį prizą už geriausią klasikinės sonatos atlikimą. Be to, jis buvo apdovanotas Tarptautiniame Silezijos pianistų konkurse Zabrzėje ir Tarptautiniame muzikos konkurse Osakoje. P. Koscikas yra gavęs ne vieną apdovanojimą ir stipendiją, pavyzdžiui, „Jaunųjų talentų“ apdovanojimą, Lenkijos ministro pirmininko stipendiją, Vokietijos „Maschmann fondo“ apdovanojimą, Austrijos „Yehudi Menuhin fondo“ stipendiją ir Amerikos GP&P Trust. stipendiją.

Be koncertinio turo su Nyderlandų simfoniniu orkestru, jis taip pat yra koncertavęs su tokiais orkestrais kaip Bratislavos radijo simfoninis orkestras, Nacionalinis Kosovo simfoninis orkestras, Lenkijos Pietų Karpatų filharmonijos orkestras Ržešove, Zabrzės simfoninis orkestras ir Rumunijos Székelyföldi simfoninis orkestras.

P.Koscik koncertavo daugelyje Europos šalių, tokiose garsiose koncertų salėse kaip „Gasteig“ Miunchene, „Radiokulturhaus“ Vienoje, Paryžiaus „Monaco“ rūmai, „Kolaracas“ Belgrade, „Raudonoji salė“ Prištinoje, „Spiegel“ Zvolėje, „Nationaal Muziekkwartier“ Enšede, „Steinway Haus“ Miunchene ar Artūro Rubinšteino filharmonija Lodzėje. Jis yra pasirodęs ir daugelyje prestižinių festivalių, tokių kaip „Palermo Classica“, Tarptautinis Šopeno festivalis, „Kartause Gaming“, „Chopiniade“ Frankfurte prie Maino, „Piano Fest“ Prištinoje, „Muzyka na poziomie“ Zabrzėje ir kt.

P. Koscik yra dalyvavęs meistriškumo kursuose visame pasaulyje kartu su tokiais garsiais pianistais kaip Dang Thai Son, Matti Raekallio, Michel Béroff, Elzbieta Tarnawska ir Alicja Paleta-Bugaj. Dar studijuojant Vienoje P. Koscik buvo pripažintas už puikią F.Šopeno muzikos interpretaciją ir tapo jauniausiu Tarptautinės Šopeno draugijos Vienoje tarybos nariu. Pirmajame P. Koscik solo CD įrašyti F.Šopeno ir F.Listo kūriniai, kuriuos išleido Austrijos leidybos kompanija „Redpmusic“.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
''Išskirtinai ŠOPENAS'': Piotr KOSCIK Su 29/12/2019 19:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius 13.00 - 16.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Fortepijonų salonas ORGANUM
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Lithuania
Promoter
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Reg. no: 303224736
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket ''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI PopularPopular''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.00 - 11.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ PopularPopular''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) PopularPopular''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket "Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) PopularPopular"Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 10.75 - 14.00
-25%
Buy ticket Rusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ PopularPopularRusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.25 - 12.00
-25%