logo
Select period
Search from map
Menu

James Bay - Vilnius

Sa 24/06/2023 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Į Lietuvą atvyksta britų muzikos žvaigždė James Bay

Daug visko skambaus vyksta Vilniuje. Vasarą sostinėje vėl planuojami geri koncertai atviram ore. Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia, kad į Lietuvą atvyksta garsus britų muzikantas James Bay. Nauja Lukiškių kalėjimo versija artina vasarą, siūlo kokybę ir gerų koncertų patirtis. Tai unikalaus paveldo objekto ir kalėjimo komplekso privalumas. Patvirtinta, kad sostinę aplankys „Let It Go“, „Hold Back The River“, „Us“ ir kitų hitų autorius. Birželio 24 d. garsi britų muzikos žvaigždė ir šiandienos ikona James Bay griebs Lukiškių kalėjimo vairą.

Graži koncertų didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme tąsa ir dar vienas išskirtinis muzikos įvykis be stogo. Būsimas koncertas – reta galimybė išgirsti tokio lygio artistą čia pat Vilniuje. Tikėtina, kad tai bus vienas įdomesnių koncertų šiais metais. Ateik pritarti tiems, kuriuos moki mintinai arba atrasti kažką naujo. Lietuviškas palaikymas taip pat jau yra planuojamas.

Pats James Bay savo fanus Lietuvoje į šį koncertą jau pakvietė miela vaizdo žinute ir ačiū jam už tai. Tokios jo pastangos užmegzti ryšį su mūsiškiais tikrai vertos pagarbos. Šį koncertą gyvai galės pamatyti ribotas skaičius žmonių ir miesto svečių.

Vėl visas Vilnius dainuos kartu!
Nepraleisk šio koncerto.

„8 Days A Week” taip pat organizuoja James Bay pasirodymą Siguldos pilyje, Latvijoje. James Bay Latviją jau pažįsta – ten jis kadaise dalinosi viena scena su draugeliu Edu Sheeranu.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Jameso Bay pasirodymą sostinėje prekyba prasidės pirmadienį, kovo 13 d., tačiau jau nuo dabar James Bay fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką, bilietų su kodais kiekis ribotas. Toks presale’as prasideda dabar ir baigiasi kovo 13 d. 10 val. Bilietai brangs. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
Bilietai brangs.
Sutaupyk!

Apie James Bay

James Bay vardas Lietuvoje yra gerai pažįstamas, nors dar niekada jis čia nekoncertavo. Britų muzikantas tikrai puikus, ir Lietuvoje jį pamatyti pastangų jau buvo ne viena. Gitara yra jo simbolis Nr. 1, ilgi plaukai ir skrybėlė – identiteto dalis, o muzikos katalogas – margas, itin asmeniškas ir skambus. Pasigarsink. Daugybės apdovanojimų laureatas ir „Grammy“ nominantas James Bay yra išskirtinis talentas ir su niekuo nesupainiojamas artistas. Jis velniškai geras gitaristas ir dar geresnis dainų autorius. Jo kūrybą dažnai groja radijo stotys, apie jo karjerą ir leidinius nuolat rašo didieji žiniasklaidos kanalai. Šiandien jo sąskaitoje – net 3 albumai, kritikų pagyros ir visa kita patirtis. Jį globoja didelė ir įtakinga leidybinė kompanija. James Bay perklausas ir peržiūras skaičiuoja milijonais. Vien „Spotify“ platformoje jo superhitas „Let It Go“ perklausytas daugiau nei 1 milijardą kartų. Ne kiekvienas artistas gali tuo pasigirti, juk tiesa? Didžiųjų festivalių, stadionų ir prestižinių koncertų salių jis taip pat jau patikrintas. Jo muzika yra labai asmeniška ir intymi. „Stengiuosi, kad viskas būtų žmogiška ir emocionalu“, – aiškina jis. Tokią kūryba visada sunkiau transliuoti, ji turi būti tikra, o groti gyvai reikia iš širdies. „Sunku žinoti, kokia yra pusiausvyra, bet kai išgirsti, tai supranti. Tai toks asmeninis procesas, kad kartais sunku juo dalytis.“

Vilniuje laukiamas James Bay ne tik puoselėja nesenstančias dainų kūrimo tradicijas, bet ir drąsiai meta iššūkius sau ir populiariajai muzikai. Išmintingi dainų tekstai, nuoširdūs prisipažinimai ir puikus skambesys. Kokybė. Jo koncertai šiandien labai masyvūs. James Bay su muzikantų grupe gerai varo gyvai. Jo gyvo pasirodymo jėga ir estetika yra kažkas tokio. Jis ne kartą dalinosi viena scena su muzikos ikonomis ir kitais geriausiais ir netgi apšildė legendinę grupę „The Rolling Stones“ ar patį Stevie Wonderį. Taylor Swift, Vilnių jau pažįstantis Lewis Capaldi, Alicia Keys, jau minėtas Edas Sheeranas, „The Lumineers“ – tai tik keli muzikos pasaulio vardai, su kuriais turėjo reikalų James Bay.

Naujausias James Bay darbas „Leap“ – atviras ir vilties kupinas dainų rinkinys, skirtas artimiausiems žmonėms. Savotiška jo debiutinio albumo tąsa. Įdomi detalė – šį albumą jam padėjo sukurti pačios Billie Eilish brolis ir kietas prodiuseris Finneas. James Bay yra kitoks, bet kartu ir toks pats. Dar niekada jis neskambėjo taip užtikrintai, kaip dabar. Vėl su skrybėle, ilgais plaukais ir gitara, be kurių savo gyvenimo nebeįsivaizduoja. Šiame albume jis peržengia emocines ribas, nieko nebijo ir priima nežinomybę. Tai išgrynintas, vientisas ir labiausiai paveikus albumas jo karjeroje. Pats įrašas vertas perklausos nuo pradžios iki pabaigos.

James Bay transliuoja, jam pačiam ir jo fanams tai labai patinka. Jo gerbėjai atsidavę iš širdies: žodžius moka mintinai, plojimai be jėgų taupymo, susižavėjimo šūksniai, meilė jam visiškai nekvestionuojama. James Bay nuolat išmeta kokį singlą, rinkinį, koverį ar gyvą įrašą. Jis tikra šių dienų roko žvaigždė – aktyvus socialiniuose tinkluose, drąsus scenoje, mylintis muziką ir gyvenimą. Dar jis visai neseniai vedė savo mylimąją ir yra jaunas tėtis.

James Bay Vilnių pirmą kartą pažymėjo savo koncertų planuose ir taip įsirašys mūsų sostinę į savo biografiją. Jam tai bus pirmoji viešnagė Lietuvoje. Į Vilnių jis atvyks su muzikantų grupe ir jį lydinčia komanda. Šiame koncertų ture jis taip pat aplankys ir Siguldą. Čia jo laukia gražuolė Siguldos pilis ir dar vienas koncertas atviram ore. Istorinis jo pasirodymas legendinėje „Royal Albert Hall“ koncertų salėje Londone jau išparduotas. Bilietai į koncertą Lukiškių kalėjime yra tai, ką vertėtų pasidovanoti pavasario proga.

Šia proga – daina, po kurios daugelis James Bay ir įsimylėjo.

James Bay – Let It Go
https://youtu.be/GsPq9mzFNGY

James Bay muzikos katalogas
Tik paklausyk!


Hold Back The River: https://youtu.be/mqiH0ZSkM9I
Us: https://youtu.be/s31XTrGJchQ
Scars: https://youtu.be/oVslvM30EWI
If You Ever Want To Be In Love: https://youtu.be/AYmlVPp_4TI
One Life: https://youtu.be/RsSch5kczUA
Give Me The Reason: https://youtu.be/m1SUJQ05OrQ
Chew On My Heart: https://youtu.be/WvdYFFkOgAA
Pink Lemonade: https://youtu.be/qE-gdNIL8WI
Wild Love: https://youtu.be/JeRtUXTQ_aQ
Move Together: https://youtu.be/QhWTREgDAxc
Best Fake Smile: https://youtu.be/UZme7SwXXws
Need The Sun Break: https://youtu.be/Hj0zCR9zvZY
Peer Pressure ft. Julia Michaels: https://youtu.be/e-9aaLDIb_Y

Nuorodos, muzika, viską ten

https://www.jamesbay.com
https://www.instagram.com/jamesbaymusic
https://twitter.com/JamesBayMusic
https://www.facebook.com/jamesbaymusic
https://www.youtube.com/user/jamesbayofficial

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
James Bay - Vilnius Sa 24/06/2023 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 51.00
Event James Bay - Vilnius
Date / Time Sa 24/06/2023 19:00
Venue Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Price 51.00
Good to know

Bilietų limitas: 4 per pirkimą
Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val. 
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lithuania
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Reg. no: 305527276
VAT LT100013541518
Event James Bay - Vilnius
Date / Time Sa 24/06/2023 19:00
Venue Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Price 51.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket M83 - European Tour 2023 M83 - European Tour 2023 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket Weekend, 3 dienų bilietas Weekend, 3 dienų bilietas - Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Buy ticket Denzel Curry - Vilnius Denzel Curry - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload