logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Jozef Van Wissem

Su 24/10/2021 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
9.00 - 19.00

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas. Kompozitorius įvardyjamas, kaip asmuo „Lutniai suteikęs antrą kvėpavimą bei seksualumą“, 2013 metais dar ir pelnė Kanų Kino Festivalio laurus už geriausio garso takelio sukūrimą kultinei Jimo Jarmuscho juostai „Išgyvena tik mylintys“.

Remiantis The New York Times, J. Van Wissemas yra „ir avangardo kompozitorius, ir baroko liutininkas, todėl jam nesvetima dichotomija“. Anot „The Quietus“, „Van Wissemas yra geriausiai žinomas liutnininkas Vakarų pasaulyje.“ Pasak muzikos kritiko Richardo Fosterio, „Patekti į Van Wissemo pasaulį – tai pasiduoti savitos muzikos garsų įtaigai, betarpiškai išgaunamos kūrėjo grynumu bei tiesmuku ir, tuo pačiu, itin dideliu grakštumu - tokia jo gyvų pasirodymų esmė.“

Kompozitorius, be to, yra gerai žinomas dėl daugybės savo bendrų darbų, su tokiais menininkais, kaip  Zola Jesus, Tilda Swinton, Jarboe, bei ilgametės bendradarbysės ir draugystės su Jimu Jarmuschu. „Liutnia yra tarsi priešprieša visoms technologijoms, soc. medijoms ir kt. panašiems niekalams“ – teigia viename iš interviu J. Van Wissemas. 

„Entrance to Eternity“ yra pirmasis J. Van Wissemo bendras darbas su Jimu Jarmuschu (pasirodęs 2012 m.), bei vėliau sekė ir antrasis, pavadinimu  „Mystery of Heaven“ (pastarajame, kviestinė vokaliste tapo aktorė Tilda Swinton). 2013 m. kompozitorius sukūrė garso takelį kultinei J. Jarmuscho juostai „Išgyvena tik mylintys“, už kurį pelnė prestižinį Kanų Kino Festivalio "Auksinės palmės šakelės" apdovanojimą. 

Nesvarbu ar kalbame apie jo kinematografija persmelktą kūrybą, įspūdingas kooperacijas, ar tiesiog jo pačio, kaip nūdienos mąstytojo portretą – skaidriai tyras ir, tuo pačiu, bauginančiai tamsus Jozefo Van Wissemo pasaulio skambesys privers kiekvieną trumpam stabtelėti ir išlaisvinti giliausiai glūdinčias vidines baimes.

Pirmą kartą ten kur ir derėtų – tarp Šv. Kotrynos bažnyčios skliautų, Vilniuje - liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas spalio 24 d., sekmadienį.

 

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jozef Van Wissem Su 24/10/2021 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 9.00 - 19.00
Good to know

Įėjimas į rengninį tik su Galimybių pasu.
Daugiau informacijos www.gpasas.lt

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lithuania
Promoter
MB Intravertas
M. Mažvydo 12-70 Vilnius
garsugelmes@gmail.com; +37061287038
Reg. no: 305831496
Same venue
Buy ticket ŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS. SKAMBANČIOS MIŠKO ISTORIJOS PopularPopularŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS. SKAMBANČIOS MIŠKO ISTORIJOS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 8.20 - 10.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ESTIJOS NACIONALINIS VYRŲ CHORAS ir trimito žvaigždė MARKUS STOCKHAUSEN PopularPopularESTIJOS NACIONALINIS VYRŲ CHORAS ir trimito žvaigždė MARKUS STOCKHAUSEN Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 21.00 - 51.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket NEPAPRASTAS PAPRASTUMAS PopularPopularNEPAPRASTAS PAPRASTUMAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 13.80 - 17.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (NE) BARDAI BARDIŠKAI PopularPopular(NE) BARDAI BARDIŠKAI Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 13.80 - 17.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket MUZIKINĖ UOGIENĖ PopularPopularMUZIKINĖ UOGIENĖ Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 5.80 - 7.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!