logo
Select period
Search from map
Menu

JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS

Sa 03/08/2024 20:00
Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
21.00 - 31.00
Rugpjūčio 3 d. 20:00 val.
 
JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
 
Jurga Šeduikytė (vokalas)
Kęstutis Pavalkis (fortepijonas)
 
Daugiau kaip du dešimtmečius Lietuvos muzikos padangėje šviečianti Jurgos Šeduikytės žvaigždė išskirtinė ne tik dėl muzikinio atlikėjos pašaukimo, bet ir gausos kitų talentų. Gerbėjai nesyk matė Jurgą TV ekranuose, žavėjosi teatro scenoje ir kino juostose, skaitė jos išleistus tekstus bei knygą. Tačiau sustoti – ne Jurgos būdui. Ji ir toliau ieško kelio svajonių link, o savo ieškojimais noriai dalijasi su kitais.
 
Šįkart drauge su fortepijono meistru, klasikos, džiazo bei improvizacinės muzikos dėstytoju Kęstučiu Pavalkiu ji kviečia į kiek netipinį, tačiau ne mažiau muzikalų patyriminį koncertą „Svajonių dirbtuvės“. Anot Jurgos, tai išskirtinis koncertas, kuriame muzika ir dainų tekstai sudėlioti sąmoningai, specialia tvarka, kuriant atmosferą, kurioje visi savi ir nėra klaidų.
 
Šio koncerto metu Jurga ir Kęstas skleidžia tokią muziką, ritmus ir dainas, kurie klausytojus nukelia į pačius tikriausius savojo „aš“ ieškojimus. Skambesio dėka jie susitinka su savo vidiniu vaiku, išgyvena „čia ir dabar“ akimirką, prisiliečia prie svajonių, o baimes ir nuogąstavimus paverčia jėgų bei motyvacijos šaltiniu.
 
Pasak atlikėjos, tokio žanro koncertas klausytojus apgaubia lengvumu, suteikia poilsio pojūtį ir tarsi nuskraidina ten, kur norisi būti. Tai unikalus muzikinis vakaras, kuriame Jurgišką skambesį papildys nuoširdūs, jaukūs pokalbiai ir svajonių atmosfera.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS Sa 03/08/2024 20:00 Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga 21.00 - 31.00
Event JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
Date / Time Sa 03/08/2024 20:00
Venue Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Price 21.00 - 31.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:40
Renginio trukmė: 1:30val
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Nuolaidos: netaikomos


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Palangos Kurhauzo koncertų salė
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lithuania
Promoter
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Reg. no: 302617117
VAT LT100011666216
Event JURGA | Akustinis koncertas SVAJONIŲ DIRBTUVĖS
Date / Time Sa 03/08/2024 20:00
Venue Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Price 21.00 - 31.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Evelina Sašenko: JE CHANTE PIAF Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Buy ticket Martynas Levickis | Kauno filharmonijoje PopularPopularMartynas Levickis | Kauno filharmonijoje Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Buy ticket Martynas Levickis | Bistrampolio dvare PopularPopularMartynas Levickis | Bistrampolio dvare Bistrampolio dvaras, Panevėžys
No results have been found for your request.
Loading...
Reload