No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Jurijus | Vasaros terasa

Tu 25/08/2020 20:00
Vasaros terasa, Vilnius
7.00

Jurijus Vasaros terasoje pasirodys antrąjį kartą. Praėjusią vasarą surengęs albumo pristatymo koncertą, šios vasaros pasirodymo laukė su nekantrumu. Tiesa, su ne viena nauja daina ir atrastu skambesiu, kurį jau spėjo pamėgti ir klausytojai.

"Užsidaręs tarp keturių namų sienų tik ir svajojau, kada galėsiu pažvelgti žmonėms į akis, dainuosiu ne tau, o miniai prieš save esančių žmonių. Man net šiurpai eina per kūna, pagalvojus apie rugpjūčio 25-osios vakarą", - atvirauja Jurijus.

Mes irgi laukiame Jurijaus ir kviečia šeštadienio vakarą praleisti ypatingoje atmosferoje su tokiomis dainomis kaip "Sapnuose", "Bright Lights" ar prisiminti "Run With The Lions"!

Privaloma dėvėti veidus dengiančias apsaugines kaukes. Bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Taip pat jeigu asmuo keliavo ir nesilaikė 14 dienų saviizoliacijos. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 2 m atstumo tarp lankytojų“.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jurijus | Vasaros terasa Tu 25/08/2020 20:00 Vasaros terasa, Vilnius 7.00
Good to know
Pirmieji 30 bilietų pigiau!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Vasaros terasa
Vilniaus 39 Vilnius Lithuania
Promoter
Integralūs sprendimai, VšĮ
Lvovo g. 13 – 12, Vilnius
info@atlikejai.com / +37063630716
Reg. no: 304116165
Same venue
Event is suspended (Perkeliamas) Komedija (NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI | Vilnius SuspendedSuspended(Perkeliamas) Komedija (NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI | Vilnius Vasaros terasa, Vilnius
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Jessica Shy LIVE PopularPopularJessica Shy LIVE Vasaros terasa, Vilnius 21.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket "Humoro klubas" su programa "4 Donatai" Vilniuje PopularPopular"Humoro klubas" su programa "4 Donatai" Vilniuje Vasaros terasa, Vilnius 15.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Muzikinis projektas ''Joe Cocker'io legenda'' Muzikinis projektas ''Joe Cocker'io legenda'' Vasaros terasa, Vilnius 10.80 - 163.00
-30%
Buy ticket Erica Jennings - Retro Swing Orchestra Erica Jennings - Retro Swing Orchestra Vasaros terasa, Vilnius 25.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!