logo
Select period
Search from map
Menu

Kastytis Kerbedis | Palanga

Fr 21/07/2023 20:30
Palangos koncertų salė, Palanga
31.20 - 51.20
Energingas, charizmatiškas, jaunatviškas ir nenustygstantis vietoje, tokiais epitetais apibūdinamas vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų – Kastytis Kerbedis. Atlikėjas pasižymi išskirtiniu santykiu ir bendravimu su žiūrovais, todėl yra vienas mylimiausių Lietuvos muzikos atlikėjų.
K. Kerbedžio koncertuose publika visuomet gali tikėtis šimtaprocentinio dainininko atsidavimo, nes atlikėjas apgalvoja kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių, o aukštus reikalavimus kelia ir sau, ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Todėl visi jo koncertai neatsiejami nuo kokybiško atlikimo, techninių sprendimų ir nenumaldomos energijos, kuria jis spinduliuoja scenoje. Dainininko manieros - išskirtinės, na o savitas humoro jausmas, netgi intonacijos - jo pasakojimui prideda neįtikėtinų atspalvių.
 
Jau liepos 21 dieną, Palangos koncertų salėje Kastytis Kerbedis, šiais metais švenčiantis jubiliejų, surengs ypatingą koncertą, kuriame nuskambės ne tik žymiausios atlikėjo dainos, tokios kaip „Sakale, lėk“, „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“, „Nakty“, „Dėl Tavęs galiu“, „Mėlynakė“ bet ir naujausi dainininko superhitai!
Patirkite ir pamatykite nepamirštamą bei vasarišką Kastyčio Kerbedžio pasirodymą jau liepos 21 d. Palangos koncertų salėje ir puikiai praleiskite laiką!
 
Renginio eiga:
19:00 Durys
20:30 Kastytis Kerbedis
____________________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Kastytis Kerbedis | Palanga Fr 21/07/2023 20:30 Palangos koncertų salė, Palanga 31.20 - 51.20
Event Kastytis Kerbedis | Palanga
Date / Time Fr 21/07/2023 20:30
Venue Palangos koncertų salė, Palanga
Price 31.20 - 51.20
Good to know
Įsigijus bilietus į sėdimą sektorių balkone, patekti į stovimą parterį galimybės nebus.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:30
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lithuania
Promoter
Lietuviškos šventės, VšĮ
Baltijos pr. 103-43, Klaipėda
info@nuotaika.lt / +37061488814
Reg. no: 303491461
Event Kastytis Kerbedis | Palanga
Date / Time Fr 21/07/2023 20:30
Venue Palangos koncertų salė, Palanga
Price 31.20 - 51.20
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Natalija Bunkė | Palanga PopularPopularNatalija Bunkė | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Stasio Povilaičio dainų koncertas: Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Inga Valinskienė, Ovidijus Vyšniauskas ir kiti PopularPopularStasio Povilaičio dainų koncertas: Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Inga Valinskienė, Ovidijus Vyšniauskas ir kiti Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Džordana Butkutė | Palanga PopularPopularDžordana Butkutė | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Gabrielius Vagelis & Jovani | Šiauliai PopularPopularGabrielius Vagelis & Jovani | Šiauliai Ch. Frenkelio vilos parkas, Šiauliai
No results have been found for your request.
Loading...
Reload