No results have been found for your request.
Loading...
Reload

KITI KAMBARIAI, VĖJAS ATNEŠA DEBESIS, CD pristatymo koncertas

Fr 23/02/2018 19:00
Renginių Oazė, Kaunas
12.00 - 14.00
KITI KAMBARIAI

Kiti Kambariai pristato albumą VĖJAS ATNEŠA DEBESIS

Tai pirmasis grupės albumas, išleistas CD formatu.

Algis Kriščiūnas, būgnininkas ir tekstų autorius: "Mes kūrėme dainas taip, kaip žmonės rašo dienoraščius - tarsi pokalbius su savimi apie tai, kas neramina ir kas džiugina. Apie gyvenimą, kuris buvo ir kuris liko."

Arnoldas Lukošius, grupės klavišininkas ir muzikinė siela: "Bet mūsų muziką kiekvienas girdės skirtingai: vieniems tai primins senąjį romantišką Foje skambesį (mes niekur nuo jo negalime pabėgti, nes juk didžiąja dalimi ir esame "fojiečiai"), kiti išgirs naktines nuotaikas (nes sintezatorių melodijas kuriu naktimis, kai miestas miega ir esu vienas pasaulyje)."

Žilvinas Sebeika, dainininkas ir gitaristas: "Mus reikia įsiklausyti - ramiai, neskubant, ir po kiekvieno karto išgirsite naujų dalykų: žodžiuose, garsuose, melodijoje. Tai ne šokiai, tai tarsi knyga, pilna minčių ir pati kurianti naujas mintis."

Darius Burokas, bosistas, muzikos autorius: (Tyli, kaip visada. Bet iš žvilgsnio galime spėti, kad pritaria.) Koncertas vyks jau įprastu Kitų Kambarių kameriniu stiliumi: mes būsime labai arti, su jumis bendrausime muzika ir nuoširdžiais žodžiais.

Events website: http://www.facebook.com/renginiuoaze/events/

Show moreShow less
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Venue
Baltų pr. 16 Kaunas Lithuania
Promoter
Tigris, UAB
S. Konarskio g. 49-813 Vilnius
Reg. no 121985538
VAT LT219855314