logo
Select period
Search from map
Menu

KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras

Mo 01/05/2023 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
34.00 - 64.90

Pasaulinė premjera: džiazo žvaigždė Kurtas Ellingas ir Kauno miesto simfoninis orkestras

Didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia 2023 metų gegužės 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje festivalio kvietimu pasirodys vienas garsiausių pasaulio džiazo dainininkų Kurtas Ellingas. Festivalio publikai JAV žvaigždė, dviejų prestižinių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Kurtas Ellingas, pristatys pasaulinę premjerą – programą, atliekamą su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Kaune bus galima išgirsti kūrinius, kurie specialiai aranžuojami šiam projektui, o scenoje su K. Ellingu gros Algimanto Treikausko vadovaujamas Kauno miesto simfoninis orkestras, kuriam diriguos Karolis Variakojis.

Kauno miesto simfoninis orkestras yra koncertavęs su daugeliu garsių pasaulio atlikėjų, o 2021-aisiais festivalio „Kaunas Jazz“ publika mėgavosi jo pasirodymu su populiariuoju džiazo dainininku Gregory Porteriu.

Svarbiausio pasaulyje džiazo žurnalo „Downbeat“ kritikai Kurtą Ellingą net 17 kartų yra išrinkę geriausiu džiazo vokalistu. Net dvylika kartų geriausiu metų vokalistu jį išrinko JAV džiazo žurnalistų asociacija. Ir tai – tik pora iš daugelio šio artisto pelnytų pripažinimo ženklų.

Šiandien Kurto kolekcijoje – jau penkiolika „Grammy“ nominacijų ir dvi pergalės geriausio vokalinio džiazo albumo kategorijoje.

Kurto Ellingo paslaptis – nuostabiai valdomas, su niekuo nesupainiojamas balsas, virtuoziškos improvizacijos ir iš kiekvieno kūrinio sklindanti poezija. Išskirtinis dainininko bruožas – gebėjimas imti garsius instrumentinio džiazo kūrinius, rašyti jiems tekstus ir paversti dainomis.  Tuo pačiu šis atlikėjas – be galo dinamiškas, originalus ir įtraukiantis publiką, o scenoje sugebantis kiekviena daina papasakoti istoriją.

Pagrindinis Kurto Ellingo muzikinis partneris šiame albume – gitaristas Charlie Hunteris, su dainininku atvyksiantis ir į Kauną. Gitaristas garsėja kaip daugybėje skirtingų žanrų pagarbą pelnęs muzikantas ir prodiuseris.

Daugiau informacijos www.kaunasjazz.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras Mo 01/05/2023 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 34.00 - 64.90
Event KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras
Date / Time Mo 01/05/2023 19:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 34.00 - 64.90
Good to know

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: kreiptis į info@bilietai.lt. Turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo gruodžio 12 d. iki gruodžio 25 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo gruodžio 28 dienos.


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Reg. no: 135977836
VAT LT359778314
Event KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras
Date / Time Mo 01/05/2023 19:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Price 34.00 - 64.90
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva/Lithuania) KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva/Lithuania) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Buy ticket JUDYTA PISARCZYK & PAWEŁ KACZMARCZYK TRIO JUDYTA PISARCZYK & PAWEŁ KACZMARCZYK TRIO Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
Buy ticket Egidijus Buožis group & Cappella`A ir Zara McFarlane Egidijus Buožis group & Cappella`A ir Zara McFarlane Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Buy ticket Zara McFarlane Zara McFarlane Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload