No results have been found for your request.
Loading...
Reload

KVARTIRNIK U VATKINA. TENORAS ALGIRDAS BAGDONAVIČIUS

Su 02/06/2019 16:00
KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius
35.00 - 40.00

Žinomas Lietuvos atlikėjas ir “Šoumenas” Ilja Vatkinas kviečia į savo koncertinę erdvę -teatrą “Kvartirniką”, sukurtą seniausiame sostinės rajone – Antakalnyje (įėjimas iš kiemo pusės) Nuostabi, tik 40 vietas turinti salė jaukumo ir techninio aprūpinimo prasme neturi analogų Baltijos šalyse!

Birželio 2 d.  "KVARTIRNIKe" koncertuos unikalus Tenoras ALGIRDAS BAGDONAVIČIUS

Apie Atlikėja:

Algirdas Bagdonavičius (tenoras, kontratenoras)

Tenoras Algirdas Bagdonavičius Lietuvos publikai pažįstamas iš TV šou Triumfo arka 2010. Solistas koncertavo žymiausiose Lietuvos scenose, dalyvavo televiziniuose projektuose: Eurovizijos atranka 2012, Muzikų paradas 2014, Lietuvos balsas 2018 ir kt. A.Bagdonavičius atlieka platų repertuarą nuo operos iki roko ir populiariosios muzikos. Jo balsas žavi ekspresija, o atlikimas – muzikalumu. Šio solisto unikalumas tame, kad jis gali dainuoti ir tenoru, ir kontratenoru.

Solistas koncertavo su žymiais Europos muzikos ansambliais bei atlikėjais, tame tarpe Le Poème Harmonique, Norwegian Cornett & Sackbuts, Barokkanerne, Musica Antiqua Salzburg, Andrew Lawrence-King, Maria Cristina Kiehr bei Justus Frantz. Taip pat su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Kauno miesto simfoniniu orkestru, Canto Fiorito, Affectus, Arcadia Consort, Chordos, Concertino luminoso, ir kt.

Solistas Algirdas Bagdonavičius įvairių senosios ir šiuolaikinės muzikos koncertinių programų sumanytojas bei atlikėjas.

 

Events website: http://www.facebook.com/kvartirnikvatkina/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
KVARTIRNIK U VATKINA. TENORAS ALGIRDAS BAGDONAVIČIUS Su 02/06/2019 16:00 KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 35.00 - 40.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~15:40
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/ rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
KVARTIRNIK U VATKINA
Antakalnio g.39-55 Vilnius Lithuania
Promoter
Ilja Vatkinas
Antakalnio g.39-55 Vilnius