logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Labai asmeniškos dainos - Neda Malūnavičūtė ir Richardas Banys

We 07/12/2022 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
24.00 - 32.00

Gruodžio mėnuo visada užburiantis, jausmingas ir toks su maloniu jauduliu, nes jau kvepia didžiausiomis metų šventėmis. Jau galvojame kuo pradžiuginsime savo artimuosius ir draugus.

Tad gruodžio 7 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje savo koncertą surengs ir taip šventinį laikotarpį, bei švenčių laukimą pradės Neda Malūnavičiūtė ir Richardas Banys.

Programa “Labai asmeniško dainos” tai per 30 metų sukurtos dainos specialiai Nedai ir dabar įvilkos į “kitokį” muzikinį rūbą. Koncerte skambės atlikėjos vizitine kortele tapusios Andriaus Kulikausko dainos „Į tave", „Žingsniai ne tie“ bei Andriaus ir Audriaus tandemo sukurti hitai „Eilinė diena rojuj“, „Pasaka“ ir kitos, gal kiek mažiau girdėtos dainos. Tai dainų akustinė versija su daugybe jausmų, dinamikos, žaismės, vokalinių bei instrumentinių improvizacijų. Todėl dainos yra labai asmeniškos, papuoštos itin subtiliu fortepijono ir fleitos skambėjimu.

 Koncertas sukurs tikrą švenčių pradžią, užburs emocijomis, jausmais ir privers susimastyti, pasidžiaugti ir atrasti. “Labai malonu šventinį mėnesį pradėti su muzika, ir būtent tokioje vietoje kaip Kotrynos bažnyčia. Mes tikime, kad šis koncertas jus užburs ir emocijos išsilaikys iki didžiųjų metų švenčių” - į koncertą kviesdama sakė Neda Malūnavičiūtė.

Jaunas, talentingas džiazo pianistas Richardas Banys ir trisdešimties metų sceninę patirtį turinti džiazo vokalistė, fleitininkė Neda Malūnavičiūtė susitiko prieš 6 metus. Jie abu yra džiazo trio NEDA/LABUTIS/BANYS nariai, bet mielai neria ir į kitus žanrus. Neda yra išleidusi 6 populiarios muzikos albumus, dainas jai rašė tokie kompozitoriai kaip Andrius Kulikauskas, Aurelijus Ščiuka, Žeraldas Povilaitis, Olegas Ditkovskis bei nuostabus kompozitorių tandemas Andrius Borisevičius ir Audrius Balsevičius.

Išskirtinis kokybiškos muzikos vakaras gruodžio 7 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

-----
                             Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Labai asmeniškos dainos - Neda Malūnavičūtė ir Richardas Banys We 07/12/2022 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 24.00 - 32.00
Good to know
BILIETAI BRANGS!
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% perkant 10 ir daugiau bilietų

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lithuania
Promoter
JP events, MB
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
JPeventsLT@gmail.com/ +37064188278
Reg. no: 305897418
Same promoter Same venue
Buy ticket (Perkeltas) Neda Malūnavičiūtė ir Richardas Banys ''Labai asmeniškos dainos'' (Perkeltas) Neda Malūnavičiūtė ir Richardas Banys ''Labai asmeniškos dainos'' Alytaus miesto teatras, Alytus 14.50 - 22.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket El FUEGO | Šiauliai El FUEGO | Šiauliai Šiaulių kultūros centras, Šiauliai 16.30 - 28.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket El FUEGO šventinis koncertas | Alytus El FUEGO šventinis koncertas | Alytus Alytaus miesto teatras, Alytus 16.30 - 28.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!