logo
Select period
Search from map
Menu

Lina Rastokaitė: Vaidmenys

Show descriptionHide description
Lina Rastokaitė kviečia į muzikos, teatro ir šviesų sintezę „Vaidmenys“
 
Gyvo garso, aktorės ir dainininkės, LRT projekto „Auksinis balsas“ laimėtojos LINOS RASTOKAITĖS koncertai – muzikiniai pasakojimai, kuriuose autorinė atlikėjos muzika, pasauliniai ir lietuviški muzikos hitai, daug teatro ir net muzikinio ritualo susijungs į vieną bendrą visumą – sintezę. Rimtai ir su humoru apie gyvenimo vaidmenis ir tikrumą.
 
Dainininkės muzikiniuose pasakojimuose pasirodys gyvo garso grupė, skambės specialios aranžuotės violončelei, sukurtos „Future Cello“ lyderio Justo Kulikausko. Koncertų choreografija rūpinasi Paulius Šinkūnas, o vaizdą scenoje į visumą apjungs šviesų efektai, kuriais rūpinasi šviesų dailininkas Paulius Varonenka.
 
„Esu visa galva panirusi į muziką, kurią stengiuosi apjungti su gyvenimiška patirtimi. Nors pirmąsias savo dainas pristačiau visai neseniai, po truputį judu į priekį pirmojo albumo link ir su džiugiu jauduliu nekantrauju klausytojus sutikti muzikiniu ritualu virsiančiuose teatralizuotuose savo koncertuose“, – sako dainininkės keliu pasukusi aktorė.
 
„Skirtinguose vaidmenyse mes būname nuolat. Ir mes nuolat dėvime socialines kaukes. Kai kurios mums patogios, kai kurios mus net gelbsti, kai kurios kankina, kai kurios net pralinksmina. Pavyzdžiui, aš pastebėjau, kad net žiūrėdama į veidrodį dažnai nebūnu savimi. Kažkaip save vis pagražinu- pakeliu pečius, primerkiu akis. Oho, kokių tik mes kaukių nepasimatuojame šiame gyvenime! Ir nekalto avinėlio ir vakarėlių liūtės. Tačiau kas lieka šias kaukes nuėmus?
 
Koncertus prodiusuoja agentūra, sukūrusi tokius projektus kaip „Holivudo žvaigždės“, „Mulen Ružo legenda“, „Magiškas Liūtas Karalius ir jo pasaulis“, „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“ bei kitus Lietuvoje populiarius muzikinius koncertus.
 
Gyvo garso L. Rastokaitės koncertai „Vaidmenys“ sausio 31 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.
 
 

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload