logo
Select period
Search from map
Menu

Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA

Fr 05/04/2024 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
41.50 - 60.80

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru „GospelJonai“ muzikos mylėtojams turi puikių naujienų – balandžio 5 dieną, savo gimtadienio išvakarėse Vilniuje „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magišką pasirodymą pavadinimu „Dovana“.

Iškart po Velykų, 48-erių metų gimtadienį švęsiantis atlikėjas atskleidžia, kad pasirodymo pavadinimą „Dovana“ pasirinko neatsitiktinai – tai Lino dovana klausytojams, o koncerto klausytojai, anot dainininko, bus didžiulė dovana jam pačiam.

„Dažniausiai mano gimtadieniai mane pasitinka kur nors kelionėje svečioje šalyje. Tad visokių egzotiškų bei keistų mano gimimo dienos sutiktuvių sukaupta labai daug. Šis kartas bus ypatingas: savų žmonių tarpe, su geriausiais muzikantais, su mano mylimu gospelo choru „GospelJonai“, o svarbiausia – didžiulėje scenoje su klausytojais. Jie ir bus mano didžiausia dovana. To mano gyvenime dar nėra nutikę. Labai laukiu balandžio su smalsiu jauduliu“, - sako Linas Adomaitis.

Kviesdamas į savo gimtadienį Linas žada savo muzikos gerbėjams nuostabų šou, didelį būrį profesionaliosios muzikos atstovų, artimų scenos kolegų ir nemažai siurprizų, kuriuos dainininkas nori atskleisti šiek tiek vėliau. Bet kas tikrai aišku jau dabar – tą vakarą karaliaus Lino Adomaičio ryškiausi hitai su spalvingomis dainų aranžuotėmis, atliekant ritmo grupei, pritariamiesiems vokalams, gospelo chorui ir kameriniam orkestrui.

„Garantuotai skambės mano visos muzikinės karjeros perlai: „Vandenynai“, „Aš pavydžiu sau“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Ar tu ją matei?“, „Kol kartu“, „Tavo spalvos“, „Šviesa spindės tamsoje“ „Pasaulis gražus“ ir, žinoma, visai neseniai dienos šviesą išvydę mūsų bendri kūriniai su „GospelJonais“. Programa bus dviejų dalių, išsami, tačiau tikrai neprailgs, ir jau dabar žinau, kad klausytojams laikas prabėgs nejučia“, - koncertinės programos uždangą praskleidžia Linas.

Linas juokauja, kad vietoj dovanos iš kiekvieno žiūrovo užsisako po šypseną. Taigi visi norintys pasveikinti Liną, o taip pat pasinerti į kerinčio koncerto muzikos bangas jau balandžio
5 d. galės tai padaryti gyvai Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Bilietus į Lino Adomaičio ir „GospelJonų“ pasirodymą „Dovana“ platina Bilietai.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA Fr 05/04/2024 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 41.50 - 60.80
Event Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA
Date / Time Fr 05/04/2024 19:00
Venue AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Price 41.50 - 60.80
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: taip
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems: asmenims su negalia ir 1 lydinčiam asmeniui arenoje yra išskirtos atskiros vietos (bilietų kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą). Norint įsigyti neįgaliųjų vietas į nuolaidos laukelį įveskite kodą: NEIGALIESIEMS ir turėsite galimybę pasirinkti vietas PARTERIS 3 6-8 eilėse 13-14 vietose.
 
BONUS sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Reg. no: 126283485
VAT LT262834811
Event Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA
Date / Time Fr 05/04/2024 19:00
Venue AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Price 41.50 - 60.80
Same promoter Same venue
Buy ticket Dirty Dancing in Concert | Vilnius Dirty Dancing in Concert | Vilnius AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Buy ticket Dirty Dancing in Concert | Šiauliai Dirty Dancing in Concert | Šiauliai Šiaulių arena, Šiauliai
Buy ticket Dirty Dancing in Concert | Kaunas Dirty Dancing in Concert | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Buy ticket Dirty Dancing in Concert | Palanga Dirty Dancing in Concert | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload