No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LOBODA Superstar Tour 2019

We 04/09/2019 19:00 - Fr 06/09/2019 23:59
22.50 - 122.00
Show descriptionHide description

 Birželio 18 d. atnaujinta informacija:

Ilgai laukti Loboda koncertai įvyks anksčiau nei planuota

Informuojame, kad dainininkės Svetlanos Loboda koncertinių gastrolių „Superstar Tour 2019“ koncertai Lietuvoje įvyks kiek anksčiau nei planuota. Populiarioji atlikėja išskirtinius koncertus savo gerbėjais surengs: rugsėjo 4 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir rugsėjo 6 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje.

Visi anksčiau įsigyti bilietai į perkeltus dainininkės Loboda koncertus galios – jų specialiai keisti nereikės.

Jei naujos koncertų datos žiūrovams yra netinkamos, jie gali grąžinti įsigytus bilietus. Norintys grąžinti bilietus, turi iki liepos 31 d. atsiųsti žemiau pateikiamą atitinkamą užpildytą pinigų grąžinimo formą.

Klientus, kurie bilietus pirko kasose arba internetu, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Užpildytas formas reikia atsiųsti iki liepos 31 d. Bilietų grąžinimas pradedamas nuo liepos 3 d.

 

Svetlana Loboda yra viena ryškiausių dainininkių šiuolaikinėje popmuzikos scenoje. Loboda – ženklas! Kokybės, profesionalumo, nuoširdumo ir polėkio ženklas! Svetlanos koncertai - tai anšlagai! Anšlagai sužavėtų gerbėjų, kurie visiškai pasineria į super žvaigždės pasaulį – spalvingą, su iš kojų verčiančia choreografija, megavatų šviesomis, svaiginančiais triukais ir 100% hitais!

Praėjusiais metais Loboda pelnė nesuskaičiuojamai daug apdovanojimų. Pati artistė – televizijos kanalų „MUZ-TV“ ir „RU-TV“ išrinkta „Metų dainininke“, taip pat pelnė premiją „Fashion People Awards“, o jos singlas „Tavo akys“ – radijo stočių „Ruskoje radijo“, „Novoje radijo“, televizijos kanalų „RU-TV“, „MUZ-TV“ ir „Musicbox“ pripažintas geriausia daina ir geriausiu video.

Savo dviejų valandų Loboda koncertiniame šou šviesos ir vizualiniai sprendimai išpildyti naujausių technologijų pagalba, o dramaturgija yra kiekvieno naujo pasirodymo pagrindas. Kartu su dainininke dirba nepakeičiama 20 žmonių komanda: muzikantai, baletas, pritariantis vokalas.

Nepraleiskite galimybės nusipirkti bilietus į Svetlanos Loboda koncertus, kurie vyks 2019 metų rugsėjo 6 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje ir rugsėjo 4 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje. Tai unikalus šansas pamatyti fantastinį „Kosminį šou“, kuriame visos detalės apgalvotos iki smulkmenų, o unikalios Svetlanos Loboda dainos sukuria dar ryškesnį įspūdį.

Events
No events were found
Buy ticket (Perkeltas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Klaipėda PopularPopular(Perkeltas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 22.50 - 62.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Vilnius PopularPopular(Perkeltas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Vilnius Pramogų arena, Vilnius 32.00 - 122.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload