logo
Select period
Search from map
Menu

Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą''

We 16/08/2023 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
26.20 - 46.20

Mantas Jankavičius kviečia į didžiausią savo vasaros koncertą pajūryje „Kalėdos vasarą“

Mantas jau įrodė, kad savo koncertuose nepalieka publikos abejingos – savo energija, charizma ir nuoširdumu paliečia kiekvieną į koncertą atėjusį klausytoją, o kiekvienas pasirodymas nustebina vis kitokia scenografija, šviesų dizainu bei tema, kiekvienas jo koncertas yra tikras šou, tarsi muzikos ir "stand-up" komedijos junginys, ir tuo įsitikinsite rugpjūčio 16 d. Palangos koncertų salėje. Šios vasaros koncerto misija, kad šis dainininko koncertas „Kalėdos vasarą“ būtų stilingiausias visos vasaros koncertas pajūryje, kurio negalima praleisti! Palangos koncertų salė užsipildys muzika, nuoširdžiomis emocijomis ir naujausia atlikėjo kūryba.

„Koncerto pavadinimas išduoda, jog tą vakarą visus rūpesčius teks palikti namuose – susitiksime pasidalinti gera nuotaika, atvirumu, ir kartu keliauti ten, kur mus nuneš muzika, – sako atlikėjas. –  Kažkas ypatingo yra tie pasirodymai pajūryje – galbūt tai vieta, galbūt saulė ir šiluma, galbūt laimingi žmonės ar visa tai kartu sudėjus, tačiau kiekvieną kartą jausmas ir atmosfera būna nepaprasti.“

Visai neseniai Mantas pristatė naujausią savo kūrinį „Mylėti ir kentėti“, tačiau atskleidžia, jog iki pasirodymo Palangoje jo kūrybos gerbėjai sulauks ir daugiau staigmenų. Atlikėjo planuose – dar ne viena nauja daina, o jas visas galima bus gyvai išgirsti pasirodyme Palangoje. Be abejo, koncerte tikrai suskambės ir klausytojų pamiltos „Kalėdos vasarą“, „Čiuožki“, „Melagė“, Ką manai“, „Vienam pasaulyje“, „Dangus nesibaigia“, „Drugeliai laisvi“ ir daugelis kitų dainų. 

„Mane gerokai kankina perfekcionizmas, tad kiekvienam koncertui ruošiuosi itin atsakingai – apgalvoju, kaip jis turėtų atrodyti, kaip skambėti, galiausiai – kokias emocijas iš koncerto norėčiau, kad išsineštų klausytojai, – atvirauja atlikėjas. – Žinoma, kad ir kiek besiruoštum, niekada nežinai, kur nuves spontaniškumas ir bendravimas su publika – dažnai koncertai pakrypsta visiems netikėta, tačiau dar smagesne linkme. Bet jau dabar galiu pasakyti, kad rugpjūčio 16 d. klausytojų laukia stilingiausias ir svajingiausias koncertas pajūryje šią vasarą.”

Koncertas „Kalėdos vasarą“ įvyks rugpjūčio 16 d. Palangos koncertų salėje.

 
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą'' We 16/08/2023 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 26.20 - 46.20
Event Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą''
Date / Time We 16/08/2023 20:00
Venue Palangos koncertų salė, Palanga
Price 26.20 - 46.20
Good to know

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1:45
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lithuania
Promoter
Pepper live, VšĮ
Pepper live, VšĮ
DITUVOS G.35 VILNIUS VILNIUS
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Reg. no: 305589146
Event Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą''
Date / Time We 16/08/2023 20:00
Venue Palangos koncertų salė, Palanga
Price 26.20 - 46.20
Same promoter Same venue
Buy ticket Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. Palanga Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Mulen Ružo legenda | Palanga Mulen Ružo legenda | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Mulen Ružo legenda | Vilnius (Perkeltas) Mulen Ružo legenda | Vilnius (Perkeltas) Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Buy ticket Holivudo žvaigždės | VILNIUS Holivudo žvaigždės | VILNIUS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload