logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

Matt Dusk Sings SINATRA

Sa 22/10/2022 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
27.00 - 54.00
Pasaulio Jazzo SENSACIJA – Matt Dusk atvyksta į Lietuvą su koncertu „Matt Dusk sings Sinatra“.
 
Jau spalio 22 d. Compensa koncertų salėje grandiozinis, analogų neturintis Sinators koncertas, kurį atliks Matt Dusk - džiazo dainininkas, vadinamas Franko Sinatros įpėdiniu! Tos dienos vakaras platininėmis raidėmis bus įrašytas į Lietuvos istoriją!
 
Mattas siūlo kelionę į tuos laikus, kai populiarumo viršūnėje buvo jo dievaitis – Frankas Sinatra. Į elegancijos ir jausmingumo dūminių Las Vegaso klubų laikus, kai muzikiniuose topuose karaliavo šių dienų standartai – „Come Fly With Me“, „I've Got You Under My Skin“ ar „Fly Me To The Moon“. Tai energingas ir nuoširdus koncertas, kuris privers ne tik prisiminti nuostabiausius kūrinius, bet ir atrasti skambesį tiems kurie dar nėra susipažinę su legendos kūryba.
 
Atlikėjas Matt Dusk daugelį metų žavi publiką visame pasaulyje, savo fonotekoje turintys daugiau nei 12 studijinių albumų, iš kurių ne vienas yra tapęs platininiu. Jo singlai greitai užkariauja radijo stotis ir patenka į aukščiausias jų pozicijas. Nuoširdžios ir profesionalios kūrybos, bei nuostabaus balso  rezultatas greitai augantis ištikimų gerbėjų ratas. Po kelių sėkmingų džiazo ir pop albumų, Matt Dusk grįžta prie savo šaknų kartu su Frank Sinatros muzika, taip pagerbiant legendinį artistą, kuris yra sukūręs ne vieną visų laikų mylimiausią dainą.
 
„Franko muzika per tiek dešimtmečių susisiejo su žmonių likimais ir išgyvenimais, todėl jo dainose sukasi tiek daug asmeninių prisiminimų“, – pasakoja Matt Dusk. „Dainavau jo dainas savo dukrai, kai ji gimė, ir netgi dainavau jas skyrybų vakarėliuose.“ Jis juokiasi, bet jo mintis aiški: Franko Sinatros muzika yra ne tik ne tik nesenstanti, bet ir tarsi garso takelis daugelio žmonių gyvenimo etapuose.
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Matt Dusk Sings SINATRA Sa 22/10/2022 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 27.00 - 54.00
Event Matt Dusk Sings SINATRA
Date / Time Sa 22/10/2022 19:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Price 27.00 - 54.00
Good to know

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: : 18:00
Renginio trukmė: ~ 2val.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Promoter
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
gmarek@yandex.ru / +37067064416
Reg. no: 302632222
VAT LT100009270416
Event Matt Dusk Sings SINATRA
Date / Time Sa 22/10/2022 19:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Price 27.00 - 54.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Piotr Rubik - Didysis jubiliejinis koncertas! / Jubileusz 25 lat na scenie! Piotr Rubik - Didysis jubiliejinis koncertas! / Jubileusz 25 lat na scenie! COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.00 - 75.00
Event is suspended (Atšauktas) XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка SuspendedSuspended(Atšauktas) XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Event is suspended (Atšauktas) Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер SuspendedSuspended(Atšauktas) Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер COMPENSA koncertų salė, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload