logo
Select period
Search from map
Menu

MESIJUS LIVE | Vasaros Terasa

Show descriptionHide description

Mesijus – ilgametis avangardinio repo ir elektroninės muzikos balsas pagaliau ir vėl skambės po atviru dangumi terasoje!

Jo koncertų metu geriau auga palmės, greičiau gyja žaizdos ir lėtėja senėjimo procesas.

Atliko šimtus pasirodymų Lietuvos klubuose ir festivaliuose bei pavienius Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Airijoje, D. Britanijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Islandijoje ir kt.Spauda kalba

Mesijus, yra viena ryškiausių ir originaliausių figūrų Lietuvos muzikinėje scenoje. Jis įrašęs ne vieną klasika jau tapusį avangardinio repo albumą, įvertintas už galvą susukančią vaizduotę ir novatoriškumą.
#delfi.lt

Mesijus – vienas drąsiausių eksperimentatorių ir provokatorių Lietuvos scenoje. Konceptualus, kandus, šmaikštus, protingas filologas nuolat ieško ir bando kalbos galimybes muzikoje.
#lrt.lt

Surrealūs tekstai kurie nebūtinai rimuojasi, išgalvoti žodžiai, eklektiški eksperimentai - tai vos kelios strėlės jo dėkle. Nuo poezijos renginių iki muzikos festivalių, šis nepaprastas, savitas atlikėjas stulbina publiką kur tik bepasirodytų.
#mic.lt

 

Громадяни України можуть відвідати подію безкоштовно.

Į renginį Ukrainos piliečiai įleidžiami nemokamai.

-----------

Dėl staliukų rezervacijos: skambinti nuo 2022 05 02 I-V 12:00 – 18:00 val., tel. +37069576560. 

Sėdimos vietos rezervacija asmeniui 15 €, tačiau bendra minimali rezervacijos suma - ne mažiau kaip 60 €. Ši suma bus panaudota gėrimų sąskaitai apmokėti bare.

Rezervacijos nepriimamos per Facebook.

--------

 

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload