logo
Select period
Search from map
Menu

METALLICA & Symphony by «Scream inc»

Fr 12/01/2024 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
37.00 - 105.00

Unikalus pasirodymas pagaliau pasieks Lietuvą!

2024 m. sausio 12 d., Avia Soliution Group Arena – METALLICA &  Symphony by «Scream inc»

Kviečiame į nepakartojamą renginį, kuriame galėsite išgirsti legendinės grupės Metallica dainas, lydimas simfoninio orkestro. Klasika ir modernumas susilies į vieną visumą ir atsidurs prieš žiūrovą visu savo nepaprastu grožiu. O unikalus simfoninės muzikos ir hard roko derinys suteiks pasirodymui išties mistiško atspalvio ir nepaprastos atmosferos.

Tai unikali galimybė vėl išgirsti stulbinančius Metallica hitus, kaip jų garsiajame S&M koncerte. 1999-aisiais buvo išleistas garsusis legendos darbas – dviguba koncertinė plokštelė kartu su San Francisko simfoniniu orkestru. Sėkmė buvo didžiulė. Ir galime drąsiai teigti, kad artėjantis koncertas taip pat nepaliks abejingų!

Žinoma, „Metallicai“ nereikia jokio specialaus pristatymo. Šiandien jie jau yra tikra legenda, kurią žino ir mėgsta milijonai žmonių visame pasaulyje. Daugiau nei 30 metų jų muzika jaudino daugybės gerbėjų mintis. Kiekvienas roko mylėtojas gerbia savo ikoninį 1991 m. juodąjį albumą. Grupė pateko į Rokenrolo šlovės muziejų, gavo daugybę prestižinių apdovanojimų ir dalijosi scena su dauguma šio žanro monstrų. Jie demonstravo beprotišką veržlumą koncertuose ir aukščiausią grojimo klasę visur – net Šiaurės ašigalyje ir Antarktidoje!

Scream Inc. – tikri grupės pasekėjai, kuriems pavyko pasiekti sėkmės ir pagarbos tiek tarp Metallica gerbėjų, tiek tarp rokenrolo gerbėjų apskritai. Grupė pristatys 1999-ųjų S&M albume įamžintų dainų simfonines versijas. SCREAM INC.  žinoma kaip viena geriausių Metallica tribute grupių pasaulyje. Kolektyvas gyvuoja nuo 2008 m. ir per tą laiką surengė daugiau nei 1000 koncertų tokiose šalyse kaip Vokietija, Austrija, Čekija, Estija, Graikija, Olandija, Portugalija, Ispanija, Lenkija ir Ukraina, kurių pasirodymai buvo išparduoti.

Neabejotina, kad muzikantų profesionalumas, neįtikėtina energija ir meilė Metallicos palikimui leis jiems šį koncertą sugroti aukščiausiu lygiu, su nerealiu užsidegimu ir atsidavimu. Šie vaikinai turi pakankamai degalų ir akumuliatoriaus energijos, būkite tikri! Šį pasirodymą prisiminsite amžinai!

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
METALLICA & Symphony by «Scream inc» Fr 12/01/2024 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 37.00 - 105.00
Event METALLICA & Symphony by «Scream inc»
Date / Time Fr 12/01/2024 19:00
Venue AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Price 37.00 - 105.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:  anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Organizatorius pasilieka teisę keisti salės planą.
 
Lounge sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• Atskirą įėjimą ir rūbinę;
• Patogiausią vietą stebėti renginį;
• Išskirtinį meniu baruose;
• Kitas pramogas ir jaukią atmosferą.
 
BONUS sektoriai.
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
betmar.uab@gmail.com / +37067064416
Reg. no: 302632222
VAT LT100009270416
Event METALLICA & Symphony by «Scream inc»
Date / Time Fr 12/01/2024 19:00
Venue AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Price 37.00 - 105.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas Matt Dusk A Very Frank Sinatra Christmas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket Czerwone Gitary 55-lecie Platynowy koncert Czerwone Gitary 55-lecie Platynowy koncert COMPENSA koncertų salė, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload