No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Modestas Pitrėnas ir Narek Hakhnazaryan - LNSO sezono pabaigos koncertas

Fr 10/05/2019 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
16.00 - 52.00
Gegužės 10 d., penktadienį, 19 val. koncertų salėje „Compensa“

„Modestas Pitrėnas ir Narek Hakhnazaryan“


Besibaigiant Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro 78-ajam koncertų sezonui, kolektyvas dovanoja įsimintiną muzikos vakarą, kurio metu, diriguojant orkestro meno vadovui Modestui Pitrėnui, solo griežia armėnų kilmės violončelininkas Narekas Hakhnazaryanas, 2011 m. pelnęs aukso medalį tarptautiniame P. Čaikovskio violončelininkų konkurse. Šis atlikėjas, buvęs M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo stipendininkas, jau yra surengęs pasirodymų tokiose prestižinėse salėse kaip Niujorko „Carnegie Hall“ ar Kennedy centre Vašingtone, koncertavo su Londono, Čikagos ir kitais simfoniniais orkestrais, diriguojant batutos meistrams V. Gergijevui, T. Koopmanui ir kt. Šį vakarą N. Hakhnazaryanas atliks Antoníno Dvořáko Koncertą violončelei ir orkestrui h-moll – tai sudėtinga tridalė kompozicija, kurios tematika pasižymi ypatingu emocionalumu nuo meilės elegijos, lacrimosa įtampos iki grėsmingo maršo, nuo individualaus autoriaus stiliaus ir čekų folkloro iki Naujojo pasaulio kultūros atgarsių (mat Koncertas buvo parašytas Niujorke, kur kompozitorius ėjo rektoriaus pareigas Nacionalinėje konservatorijoje).

Greta šios kompozicijos – du simfoninės muzikos puslapiai. Tai nuotaikingas italų kompozitoriaus Alfredo Casellos divertismentas, lyg muzikinė duoklė Paganini, ir rusų autoriaus Igorio Stravinskio siuita, į kurią jis sudėjo ryškiausius savo baleto rusų liaudies pasakų motyvais fragmentus.

https://www.facebook.com/events/380500642684275/

Events website: http://www.filharmonija.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Modestas Pitrėnas ir Narek Hakhnazaryan - LNSO sezono pabaigos koncertas Fr 10/05/2019 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 16.00 - 52.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 20% su LNF lankytojo kortele 2 bil. (nuolaida taikoma tik kasoje pateikus kortelę)
- 15% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
*nuolaida netaikoma mažiausiam kainos nominalui

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Kernavės g. 84 Vilnius Lithuania
Promoter
Lietuvos nacionalinė filharmonija
Aušros vartų g. 5 Vilnius