No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Monika Marija ir Lietuvos Balsas vaikai. Vienintelis koncertas Klaipėdoje

Th 28/02/2019 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
19.00 - 40.00
Išskirtinis Monikos Marijos ir Lietuvos balso vaikų koncertas Klaipėdoje

Klaipėdos koncertų salė

Vasario 28 d. (ketvirtadienis) 19.00 val.

Monika Marija vasario 28 dieną savo gerbėjus Klaipėdoje nudžiugins išskirtiniu koncertu, kuriame susivienys dvi atlikėjų kartos. Konkurso „Lietuvos balsas“ 6 sezono nugalėtoja Monika Marija uostamiestyje koncertuos kartu su savo mokiniais – konkurso „Lietuvos balsas – vaikai“ finalininkais.

Po pergalės „Lietuvos balsas“ konkurse Monika Marija savo įspūdingu vokalu ir nuoširdumu sugebėjo papirkti įvairių amžiaus grupių klausytojų širdis. Po konkurso atlikėja aktyviai koncertavo, o praėjusių metų pabaigoje gerbėjams pristatė pirmąjį savo solinį albumą.

Koncerto Klaipėdoje metu skambės atlikėjos, kartu su gyvo garso grupe atliekamos naujojo albumo dainos. Kartu su atlikėja dainuos konkurso „Lietuvos balsas – Vaikai“ jaunieji talentai, Monikos Marijos mokiniai, kuriems tai bus pirmasis koncertas po neseniai pasibaigusio televizijos projekto.

Nepraleiskite progos išgirsti naujojo Monikos Marijos solinio albumo dainas ir pamatyti žymaus TV projekto nugalėtojus, kurie taip neseniai iš televizijos ekrano virpino mūsų širdis.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Monika Marija ir Lietuvos Balsas vaikai. Vienintelis koncertas Klaipėdoje Th 28/02/2019 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 19.00 - 40.00
Good to know
- 25% akcija iki sausio 27d.
* pasirinkite kainos kategoriją "25% nuolaida"


VIP BILIETAS - bilietas į koncertą + Monikos Marijos albumas + vardinis autografas + nuotrauka su atlikėja

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Šaulių g. 36 Klaipėda Lithuania
Promoter
VšĮ Modernios politikos institutas
Baltijos pr. 73 - 3 Klaipėda
Same venue