No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Naujieji metai: ''Širdies ritmu''

Tu 31/12/2019 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
17.15 - 20.00

VI Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”
Naujametinis koncertas: „Širdies ritmu

Dovilė KAZONAITĖ, sopranas
Tadas MOTIEČIUS, akordeonas

Festivalis „Kalėdinis Vilnius“ kviečia sutikti Naujųjų metų vakarą iškilmingai – tikrame dvare, skambant klasikinės muzikos šedevrams. Naujųjų metų išvakarėse, kadaise grafams Tiškevičiams priklausiusiame Trakų Vokės dvare, operos solistė DOVILĖ KAZONAITĖ ir akordeonininkas TADAS MOTIEČIUS atliks žymiausias operų arijas, prancūziškus musette kūrinius bei džiazo improvizacijas, klausytojus nukeldami į rafinuoto ir stilingo pokylio atmosferą.

DOVILĖ KAZONAITĖ nuo 2013 metų dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2015 metais  Tel Avivo operos teatre, gastrolių metu su LNOBT, atlikusi Kerubino vaidmenį Mozarto operoje „Figaro vedybos”  kritikų įvertinta už aktorinį meistriškumą ir gražų balso tembrą.

2017 m. pelnė „Operos vilties” premiją už grafienės Gabrielės vaidmenį J. Štrauso operetėje „Vienos kraujas”. Taip pat LNOBT solistė yra atlikusi Barbarinos vaidmenį („Figaro vedybos” W. A. Mozart), Aninos vaidmenį („Traviata” G. Verdi), Mersedes („Karmen” G. Bizet) ir kt. 

Solistė yra kviečiama dalyvauti įvairiuose projektuose su Lietuvos valstybiniu dainų ir šokių ansambliu, kur sukūrė Eglės vaidmenį (V. Klovos opera „Pilėnai”), Marcelės vaidmenį (Al. Bražinsko muzikinė drama „Pagramančio šnekučiai”), VCO (Vilniaus city opera vad. D. Ibelhaubtaitė), kur atliko Mersedes vaidmenį (G. Bizet/ M. Basanov „E- Carmen”), dainininkės partiją (G. Puccini „Manon Lesko”). Su Baltijos kameriniu operos teatru aliko Tatjanos vaidmenį (P. Čaikovskis opera „Eugenijus Oneginas”), Lilos partiją (muzikinė drama „Lila”, režisierius Ž. Vingelis). Belindos partiją operoje „Didonė ir Enėjas” su choru „Aidija” (H. Purcell). Klaipėdos muikiniame teatre atliko Elviros vaidmenį operoje „Don Žuanas“ (rež. J. Vaitkus). 

Dainininkė rengia koncertines programas su Čiurlionio kvartetu, su Klaipėdos kameriniu orkestru atliko soprano partiją W. A. Mozart „Requiem”, bei  „Pamario giesmės” (J. Jurkūnas). Su akordeonininku Tadu Motiečiumi sukūrė mono spektaklį „Žemė prašė, kad žmonės mirtų” (F. Bajoro ciklo „Sakmių siuita” motyvais). 

Atlikėja yra labai vertnama šių laikų lietuvių kompozitorių, kurie kviečia solistę atlikti savo naujus kūrinius. Anot muzikologės Juditos Žukienės, solistės atliekami lietuviški kūriniai, malonaus tembro, savitos interpretacijos ir raiškios dikcijos dėka, atgyja ir gyvena. 

Solistė ne kartą yra dainavusi diriguojant M. Štaškui, G. Rinkevičiui, M. Pitrėnui, R. Gražiniui, J. Geniušui, R. Šervenikui, V. Miškiniui, J. Wallnig, D. Rustioni ir kt. Dainavusi operose su tokiais scenos partneriais kaip Kostas Smoriginas, Edgaras Montvydas, Justina Gringytė, Katerina Tretyakova, Merūnas Vitulskis ir kt.

Per pastaruosius dešimt metų TADAS MOTIEČIUS pasirodė daugelyje Europos scenų ir festivalių, dalyvavo tarptautiniuose seminaruose ir projektuose. Tadas yra tapęs Karalienės Mortos premijos ir daugiau nei trisdešimties Lietuvos bei kitų šalių tarptautinių konkursų laureatu. Akordeonininkas aktyviai koncertuoja Lietuvoje, įsitraukia į netikėtus projektus, bendradarbiauja su įvairiais kūrėjais.

Muzikos Tadas mokytis pradėjo gan vėlai – būdamas dešimties. Bet jau po dvejų metų prasidėjo jo konkursinė ir koncertinė veikla. Jaunojo muzikanto atlikimas pasižymi nuoširdumu ir gaivumu. Šis gabus akordeonininkas, įtaigiai grodamas tiek solo, tiek įvairiuose ansambliuose, atlieka įvairią muziką: nuo klasikos ir modernių, originalių kompozicijų akordeonui – iki lengvosios muzikos ir subtilaus džiazo.

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Naujieji metai: ''Širdies ritmu'' Tu 31/12/2019 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 17.15 - 20.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Trakų Vokės dvaras
Žalioji a. 2A Vilnius Lithuania
Promoter
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Reg. no: 303224736
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket ''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI PopularPopular''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.00 - 11.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ PopularPopular''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) PopularPopular''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket "Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) PopularPopular"Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Rusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ PopularPopularRusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!