logo
Select period
Search from map
Menu

NAUJIEJI SU KLASIKA! Žėrinčios variacijos ir fantazijos operų temomis!

Su 31/12/2023 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
8.00 - 25.00

Gruodžio 31 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

NAUJIEJI SU KLASIKA!
Žėrinčios variacijos ir fantazijos operų temomis!

JUSTINAS MAČYS, fleita
MANTAUTAS KATINAS, fortepijonas

Programa
G. Donizetti, Th. Boehm, P. Morlacchi, G. Briccialdi, P. Sarasate, G. Gariboldi.


Kaip ir kasmet, tradicinė Užutrakio rubrika – „Naujieji su klasika!“. Šį kartą koncerte girdėsite italų kompozitorių – fleitininkų virtuozų sukurtas žėrinčias variacijas ir fantazijas italų operų bei operų arijų temomis. Laisvai alsuojančios, dainingos, turtingos savo grožiu melodijos, apipintos virtuoziškais fleitos ir fortepijono pasažais, šią išskirtinę metų popietę suskambės Užutrakio rūmų salėje.

Kompozitoriai Giulio Briccialdi (1818–1881), Pietro Morlacchi (1828–1868), Giuseppe Gariboldi (1833-1905) – tai fleitininkai virtuozai, Milano „La Scala“ operos teatro fleitos primarijai, puikiai žinoję italų operos atlikimo tradicijas ir tai perteikę operų transkripcijose fleitai ir fortepijonui bei dar vienas italų fleitos virtuozas Theobald Boehm (1794–1881), gerai išmanęs grojimo šiuo instrumentu galimybes ir jas išnaudojęs aukščiausiu lygiu, sukurdamas virtuoziškiausias operų fantazijas fleitai ir fortepijonui, įėjusias į fleitos repertuaro aukso fondą. Koncerte skambės ir Pablo Sarasatės (1844-1904) bei Gaetano Donizetti (1797-1848) kūriniai.  

Šią programą pristatys tarptautinių konkursų laureatai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (prof. A. Vizgirdos kl.) ir Liono (Prancūzija) Nacionalinės muzikos ir šokio konservatorijos (prof. Ph. Bernold ir J. Beaudiment kl.) absolventas Panevėžio muzikinio teatro fleitos primarijus, dirigentas ir pedagogas Justinas Mačys bei pianistas Mantautas Katinas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (prof. G. Ručytės-Landsbergienės kl.) ir Londono Karališkosios muzikos akademijos (prof. Sulamita Aronovsky kl.) absolventas.

Events website: http://www.ambravox.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
NAUJIEJI SU KLASIKA! Žėrinčios variacijos ir fantazijos operų temomis! Su 31/12/2023 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 8.00 - 25.00
Event NAUJIEJI SU KLASIKA! Žėrinčios variacijos ir fantazijos operų temomis!
Date / Time Su 31/12/2023 15:00
Venue Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Price 8.00 - 25.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4-7 metų vaikams bilieto kaina 8,00 Eur.


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lithuania
Promoter
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Reg. no: 302719606
VAT ND
Event NAUJIEJI SU KLASIKA! Žėrinčios variacijos ir fantazijos operų temomis!
Date / Time Su 31/12/2023 15:00
Venue Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Price 8.00 - 25.00
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket POP+KLASIKA! Netikėtas duetas POP+KLASIKA! Netikėtas duetas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Buy ticket ROŽĖS KAVALIERIUS. Teatralizuotas koncertas ROŽĖS KAVALIERIUS. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Buy ticket Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas Iš tamsos į šviesą. Teatralizuotas koncertas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Buy ticket Čardašo karalienė Čardašo karalienė Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
No results have been found for your request.
Loading...
Reload