No results have been found for your request.
Loading...
Reload

NIDA ON AIR

Fr 14/08/2020 21:00 - Sa 15/08/2020 22:30
25.00 - 79.00
Show descriptionHide description

Šiltas smėlis, už nugaros ošianti jūra ir rinktinė muzika – toks yra jau tradiciniu tampantis festivalis „Nida On Air“. Rugpjūčio 14-15 dienomis Šiauriniame Nidos paplūdimyje įsikursiantis festivalis antrą kartą kvies šventinius Žolinių savaitgalio vakarus praleisti unikalioje aplinkoje su geriausiais šalies atlikėjais.

 

Rugpjūčio 14-osios vakaras bus skirtas į jokius rėmus netelpančiai ir visada nustebinti mokančiai Monikai Liu, kuri pasirodys kartu su ištikimuoju scenos partneriu pianistu Dmitrijumi Golovanovu. Kiekvienas šios atlikėjos koncertas yra skirtingas, o pati atlikėja nebijo išgyvenimų, klauso savo širdies, jaučia meilę, viltį ir skausmą – visa tai atsispindi ir jos muzikoje.

 

Naujoji Monikos Liu kūryba, pasižyminti retro skambesiu ir lietuviškais tekstais, daugeliui buvo netikėta, tačiau susilaukė didelio klausytojų palankumo. Vakaro metu klausytojai turės progą išgirsti ne tik autorines atlikėjos dainas, tokias kaip „Vaikinai trumpais šortais“ ir „Troškimas“, bet ir gerai žinomų pasaulinių hitų aranžuotes. Atlikėja žada, kad emocijų, atvirumo, juoko ir nuoširdumo tikrai netrūks.  

 

Rugpjūčio 15 d. žiūrovai išvys į kol kas aukščiausią savo karjeros tašką šovusius „The Roop“ su charizmatiškuoju Vaidotu Valiukevičiumi priešakyje. Grupei šie metai yra tiesiog neįtikėtini. Ne vienas jiems pranašavo pergalę didžiojoje „Eurovizijoje“, ką patvirtina ir pergalės konkurso fanų puslapiuose bei pirmoji vieta specialiame Vokietijos „Eurovizijos“ renginyje Hamburgo Elbės filharmonijoje. Jame grupė mėgavosi milijoninės televizijos auditorijos dėmesiu ir sulaukė beveik 300 tūkstančių žiūrovų balsų.

 

Tiek emociškai, tiek muzikaliai ir scenografiškai stipriame „The Roop” gyvo garso koncerte skambės visų geidžiamiausias hitas „On Fire”, kuriame žiūrovai galės išvysti ir garsiojo šokio judesius, kuriuos įsiminė milijonai. Nuskambės ir ankstesnis sėkmingas eurovizinis šūvis „Yes, I do”, romantiškasis „UFO” ir daugelis kitų grupės kūrybos dainų.

 

Bilietų skaičius į festivalį yra labai ribotas, festivalis vyks laikantis visų saugumo reikalavimų.

 

Kviečiame būti draugiškiems gamtai - nešiukšlinti, nepalikti automobilių neleistinose vietose. 1 Eurą nuo kiekvieno parduoto bilieto skiriame Kuršių Nerijos nacionaliniam parkui.

 
Festival events
No events were found
Buy ticket NIDA ON AIR | 2 dienų Festivalio bilietas PopularPopularNIDA ON AIR | 2 dienų Festivalio bilietas - Nidos šiaurinis paplūdimys, šalia Kupolo, Nida 45.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket NIDA ON AIR | MONIKA LIU PopularPopularNIDA ON AIR | MONIKA LIU Nidos šiaurinis paplūdimys, šalia Kupolo, Nida 25.00 - 79.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket NIDA ON AIR | THE ROOP PopularPopularNIDA ON AIR | THE ROOP Nidos šiaurinis paplūdimys, šalia Kupolo, Nida 25.00 - 79.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload