logo
Select period
Search from map
Menu

Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas

Tu 13/12/2022 19:30
TV bokštas, Vilnius
Pranešame, kad dėl atlikėjo ligos, renginys Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas yra perkeliamas iš lapkričio 9 d. į gruodžio 13 d. 19:30 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 20 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Vasaros pradžioje Niko Barisas užsiminė apie naują albumą, kurį ruošė savo klausytojams. Atlikėjo gerbėjams teko šiek tiek lukterti, bet pagaliau Niko prakalbo apie albumą ir dalinasi daugiau detalių.

„Šis albumas man yra itin svarbus – jis yra apie mano kelią. Tiek kaip atlikėjo, tiek kaip žmogaus. Nuo tada kai pradėjau kurti perėjau daug skirtingų etapų savo gyvenime. Būtent apie tai šiame albume ir kalbu.“ – dalinasi Niko Barisas.

Atlikėjas neslepia, kad jam buvo itin svarbu ir pats albumo pristatymas klausytojams. Šiam koncepto sugalvojimui buvo skirta nemažai laiko ir pergalvota ne kartą kaip viską padaryti, kad iš koncerto žmonės išsineštų geriausius įspūdžius.

„Kai rašiau šį albumą visada galvojau, kad jį savo gerbėjams pristatysiu kitaip. Tik mintys dar nebuvo aiškiai susigulėjusios. Dabar jau žinau kaip tai bus padaryta.“ – pasakoja Niko Barisas. „Albumas bus pristatytas lapkričio 9 d. Televizijos bokšte. Visus kūrinius išgirsite ten pirmieji. Ir tik po to albumas bus patalpintas į platformas, kuriose galėsite jo klausytis“.

Tačiau tikslios datos kada albumas bus pristatytas atlikėjas dar neatskleidžia. Tik užsimena, kad ir pats albumas bus pristatytas kiek kitaip nei įprastai.

„Albumo išleidimo data dar negaliu pasidalinti, bet galiu pasakyti tiek, kad tai dienai irgi ruošiu šiek tiek staigmenų. Taip pat galiu pasakyti dar vieną dalyką – albumas vadinsis kaip ir jo pristatymo koncertas „Apie blogį – ša“.“ – dalinasi Niko Barisas.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas Tu 13/12/2022 19:30 TV bokštas, Vilnius 41.00
Event Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas
Date / Time Tu 13/12/2022 19:30
Venue TV bokštas, Vilnius
Price 41.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: -
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-16
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Vilniaus TV bokštas
Sausio 13-osios g. 10 Vilnius Lithuania
Promoter
Kasparas Barisas
Ukmergės g. 300E, Vilnius
info@nikobarisas.lt / +370 627 79783
Reg. no: Ind. veikl. paž. nr.: 778458
Event Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas
Date / Time Tu 13/12/2022 19:30
Venue TV bokštas, Vilnius
Price 41.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload