No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Perkeltas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė

Sa 06/03/2021 18:00
Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius
10.00
Pranešame, kad renginys Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė yra perkeliamas iš lapkričio 8 d. į 2021 m. kovo 6 d. 18:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 20 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Fortepijonų salonas "Organum" pristato koncertų ciklą
LIETUVOS PIANISČIŲ PAVASARIS

Savo klausytojams užtikriname saugų atstumą, apsauginę kaukę ir švarias rankas. Turime tik 50 vietų!

Anna GENIUŠIENĖ
DIDIEJI FORTEPIJONO FANTASTAI

Programa
Aleksandr Skriabin (1872-1915) Sonata - fantazija Nr.2 op.19
Robert Schumann (1810-1856) Fantastinės pjesės op.12
Fryderyk Chopin (1810-1849) Polonezas-fantazija op.61

Gimusi ir užaugusi Maskvoje, pianistė Anna Geniušienė su pagyrimu baigė P. Čaikovskio konservatoriją, stažavo Karališkojoje muzikos akademijoje Londone pas prof. Christopherį Eltoną.
Studijuodama Anna tapo Lydso (Didžioji Britanija) ir pianistų konkurso laureate, o taip pat sėkmingai dalyvavo prestižiniame tarptautiniame P. Čaikovskio pianistų konkurse.

2017 m. tarptautiniame F. Busoni konkurse pianistė pelnė III premiją ir tris papildomus prizus, davusius pradžią kūrybinei draugystei su garsiuoju Kremonos kvartetu. 2018 m. ji tapo 1-osios vietos laureate Orbetello tarptautiniame pianistų konkurse.
Šių metų liepą įrašų kompanija LINN Records išleido Annos debiutinę kompaktinę plokštelę, skirtą S. Rachmaninovo ir S. Prokofjevo kūrybai.
Pianistė ne kartą koncertavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru , Maskvos S.Svetlanovo vardo simfoniniu orkestru, Didžiosios Britanijos orkestru "The Halle", Italijos orkestru "Haydn Orchestra", Turikijos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir kitais.
,
Anna Geniušienė jau surengė eilę koncertų Lietuvoje, kaip antai Kauno filharmonijoje ir Kongresų rūmuose, tačiau pianistės koncertinės kelionės driekėsi ir į žymiąsias pasaulio koncertų sales: Maskvos konservatorijos Didžiąją, Berlyno filharmonijos, Kyoto-Hall Japonijoje, Salle Cortot Paryžiuje, Greppi salę Milane,- jos rečitalis prestižinėje Londono Wigmore Hall buvo ypač palankiai sutiktas publikos ir tarptautinės kritikos.
Neapsiribodama solinėmis programomis, pianistė taip pat dalyvauja kamerinės muzikos projektuose. Lietuvoje jos partneriai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Gleb Pyšniak. Drauge su vyru Luku Geniušu Anna parengė ne vieną programą 4 rankoms ir dviem fortepijonams. Anna Geniušienė taip pat vadovauja „NikoFest“ kamerinės muzikos festivaliui Maskvoje.

"Organum" koncertų salėje pianistė pasirodys jau antrą kartą.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

 

Events website: http://www.facebook.com/events/1058533374575706/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
(Perkeltas) Lietuvos pianisčių pavasaris. Anna Geniušienė Sa 06/03/2021 18:00 Fortepijonų salonas ORGANUM, Vilnius 10.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Fortepijonų salonas ORGANUM
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Lithuania
Promoter
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
info@organum.lt/+37069837221
Reg. no: 123884954
VAT LT238849515