logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Perkeltas) LP Churches Tour 2022

Su 18/09/2022 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
49.00 - 86.00

LP (Laura Pergolizzi) koncertas, planuotas 2022 m. vasario 20 d. Kauno “Žalgirio” arenoje, yra perkeliamas į 2022 m. rugsėjo 18 d.

Dėl augančio COVID-19 plitimo visame pasaulyje Laurai Pergolizzi teko priimti sunkų sprendimą ir perkelti visą savo Europinį turą „Churches“ iš sausio - kovo mėn. į 2022 metų vasarą -rudenį.

Džiaugiamės ir pritariam tokiam atlikėjos sprendimui. Nors bilietai į renginį jau beveik išpirkti, dėl blogėjančios situacijos, susijusios su naujausia ligos atmaina, galimybė surengti LP koncertą š.m. vasario mėn. paskutiniu laiku jau pradėjo kelti rimtų abejonių. Dabar jau yra visiškai aišku, kad koncertas tikrai įvyks ir jo nauja data Žalgirio arenoje yra 2022 m. rugsėjo 18 d.

Visi bilietai galioja naujai datai ir dėl jų papildomai kreiptis nereikia!

 

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. rugsėjo 18 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai! Išskirtinė ir nepakartojama Laura Pergolizzi šį sykį grįžta į Lietuvą su savo naujausiu albumu „Churches“, kuris pasirodys spalio pradžioje. Tai šeštasis dainų kūrėjos studijinis darbas, kurio singlai jau išvydo pasaulio šviesą – tai „Goodbye“, „The One That You Love”, How Low Can You Go” ir One Last Time”. Koncertas Kaune yra įtrauktas į pasaulinį LP koncertinį turą, kurio metu ji surengs daugiau kaip 60 koncertų skirtingose pasaulio šalyse. Lietuvoje Laura Pergolizzi lankysis nebe pirmąjį kartą ir čia turi savo ištikimų gerbėjų būrį, kuris su kiekvienu kartu vis auga – visi prieš tai buvę dainininkės koncertai buvo anšlaginiai.

 

One Last Time

https://youtu.be/DKuDnvi81iY

 

Pati Laura savo naujausio albumo kūrybos procesą apibūdina taip: „Tai buvo nuostabi patirtis. Kaip įsimylėjimas“. Ir tęsia: „Šis albumas man atrodo panašus į draugą. Draugą, kuris lydėjo mane vienu sunkiausių laikotarpiu žmonijos istorijoje ir labai sudėtingu metu mano asmeninėje istorijoje“.

 

Other People

https://youtu.be/Lv8VKCz3Cdg?t=42

 

Trapios ir jausmingos Lauros Pergolizzi žvaigždė ryškiai sužibo 2016 metais, išleidus albumą „Lost On You“. To paties pavadinimo titulinė albumo daina tuomet tiesiog susprogdino visos Europos radijo stočių eterius ir tapo platinine Lenkijoje, Rusijoje, Graikijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. LP vaizdo klipų bendrų peržiūrų skaičius kasmet perkopia 300 mln., dainininkę cituoja leidiniai „Billboard”, „Paper”, „Out Magazine”, „V Magazine”, „Interview”, britų „Vogue” ir kiti. Talentinga atlikėja aktyviai bendradarbiauja ir kuria dainas tokiems atlikėjams kaip Cher, Rihanna, „Backstreet Boys“, Celine Dion, Leona Lewis, Rita Ora, Christina Aguilera, Mylene Farmer ir daugeliui kitų. Per savo kol kas neilgą karjerą Laura Pergolizzi yra išleidusi penkis studijinius albumus (šeštasis „Churches“ pasirodys 2021 m. spalio 8 d.) ir 15 singlų, tarp kurių puikiai mums visiems žinomi kūriniai „Muddy Waters“, „Strange“, „When We‘re High“, „Other People“, „Tightrope“, „Recovery“, „Girls Go Wild“ ir, be abejo, „Lost On You“.

 

Lost On You

https://youtu.be/wDjeBNv6ip0

 

Muddy Waters

https://youtu.be/o6SprGmHTy4

 

Koncertas vyks 2022 m. rugsėjo 18 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Koncertą organizuoja -  www.medusaconcert.lt

 

Events website: http://www.medusaconcert.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
(Perkeltas) LP Churches Tour 2022 Su 18/09/2022 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 49.00 - 86.00
Good to know

Pre-sale: Tuesday 21 September 10:00 AM

General On sale: Friday 24 September 10:00 AM

 

Buying 10 or more tickets, please contact: vipklientai@bilietai.lt

Doors open: at 6:00 PM
Event length: ~2h
Breaks: no breaks
Event language: english
Free entrance to the event: up to 6 years old persons
Age limit to the event: no age limit
Discounts:  no

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Reg. no: 135812959
VAT LT358129515
Same promoter Same venue
Buy ticket DEEP FOREST & Ten Walls NewNewDEEP FOREST & Ten Walls VDU Botanikos sodas, Kaunas 33.00 - 63.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket JAMES ARTHUR | VDU Botanikos sodas JAMES ARTHUR | VDU Botanikos sodas VDU Botanikos sodas, Kaunas 41.00 - 76.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket ANDRIUS MAMONTOVAS | KITOKS PASAULIS ANDRIUS MAMONTOVAS | KITOKS PASAULIS Avia Solutions Group Arena, Vilnius 34.20 - 81.80
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) LP Churches Tour 2022 | Autobusas Vilnius - Žalgirio arena - Vilnius (Perkeltas) LP Churches Tour 2022 | Autobusas Vilnius - Žalgirio arena - Vilnius Autobusas 18.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket DEAD CAN DANCE DEAD CAN DANCE COMPENSA koncertų salė, Vilnius 39.00 - 89.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!