No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Perkeltas) Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO Panevėžyje

Tu 05/05/2020 18:00
Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys
Daugiau informacijos dėl naujos renginio datos artimiausiu metu.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti Naujų idėjų kamerinį orkestrą NIKO. Užsienio muzikos kritikai NIKO vadina „roko muzikos žvaigždžių atitikmeniu klasikinėje scenoje“.

„Atlikdami kūrinius mintinai ir sujungdami populiariosios ir klasikinės muzikos idiomas su netradicinėmis styginių instrumentų grojimo technikomis, į pasirodymą įtraukdami dainavimą ar minimalistinę choreografiją, NIKO sukuria stulbinančią patirtį. Efektas užburiantis, rezultatas patrauklus įvairaus amžiaus publikai.“ – teigia JAV koncertų kuratorius Jud Newborn.

Po stovinčiomis ovacijomis ir puikiomis recenzijomis palydėto NIKO debiuto Sankt Peterburgo filharmonijoje, pirmąjį pavasario mėnesį orkestras atvyksta į Panevėžį su intriguojančia ir įkvėpiančia programa. Programoje girdėsime specialią muzikinę kompoziciją paremtą NIKO įkūrėjo ir Europoje pripažinto kompozitoriaus Gedimino Gelgoto muzika, bei kitų kompozitorių kūrybą  – nuo ištraukų iš baroko genijaus Antonio Vivaldi ciklo „Metų laikai“ rekompozicijos, iki populiaraus muzikos filmams kūrėjo Michaelio Nymanno muzikos.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus. Meno vadovas ir dirigentas Gediminas Gelgotas NIKO įkūrė 2006 metais, tad jau beveik penkiolika metų šis kolektyvas – neatsiejama Lietuvos muzikinio gyvenimo dalis ir jos ambasadorius visoje Europoje bei Jungtinėse Amerikos valstijose ir Azijoje. 

Gediminas Gelgotas – Europoje puikiai žinomas kompozitorius. Jo muziką aktyviai atlieka ne tik NIKO, bet ir orkestrai svarbiose Europos koncertų salėse, pavyzdžiui, Berlyno Konzerthaus, Leipcigo Gewandhaus, Ciuricho Tonhalle. 

G. Gelgoto ir NIKO koncertas įkvėpa naujomis emocijomis bei sužavės vizualumu. Koncertas taps vientisa muzikine kelione, talpinančia labai daug – nuo jautrių, beveik meditacinių momentų iki temperamentingo šėlsmo.

Pasinerkite į naujų emocijų kelionę kartu su NIKO – jau kovo 28 dieną, šeštadienį, 18 val., Kultūros centre Panevėžio bendruomenių rūmai.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Perkeltas) Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO Panevėžyje Tu 05/05/2020 18:00 Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
iki mokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% perkant 10 ir daugiau 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Promoter
VšĮ Orkestras NIKO
V. Šopeno g. 12-1 Vilnius
info@nicomusic.eu / +37068233809
Reg. no: 302940750
Same venue
Sold out Andrius Mamontovas | PANEVĖŽYS Sold outSold outAndrius Mamontovas | PANEVĖŽYS Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended (Perkeliamas) Premjera RIZIKINGA MEILĖ | Panevėžys SuspendedSuspended(Perkeliamas) Premjera RIZIKINGA MEILĖ | Panevėžys Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) DONATAS MONTVYDAS AKUSTINIS TURAS | Panevėžys (Perkeltas) DONATAS MONTVYDAS AKUSTINIS TURAS | Panevėžys Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 20.00 - 26.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (PERKELTAS) (Panevėžys) VIVALDI. The four seasons. Minsk orchestra ''OLYMPIA CLASSIC'' PopularPopular(PERKELTAS) (Panevėžys) VIVALDI. The four seasons. Minsk orchestra ''OLYMPIA CLASSIC'' Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 14.00 - 27.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) (PANEVĖŽYS) Mažvydas PopularPopular(Perkeltas) (PANEVĖŽYS) Mažvydas Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 21.00 - 31.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!