logo
Select period
Search from map
Menu

(PERKELTAS) ''Vakaras, naktis, rytas''

Sa 01/04/2023 16:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
11.00 - 13.00

Atnaujinta 2022 12 22

Pranešame, kad renginys „
Vakaras, naktis, rytas“, kuris turėjo įvykti 2022 m. gruodžio 17 d., o vėliau 2023 m. kovo 04 d., yra perkeliamas į 2023 balandžio 1 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Prašymai priimami iki sausio 06 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

 

VAKARAS, NAKTIS, RYTAS

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)
EVELINA PILIPAVIČIŪTĖ-JURAŠKIENĖ (fortepijonas)

Tarptautinių konkursų laureatė, „Fortūnos“ prizu ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanota solistė Raminta Vaicekauskaitė ir talentinga pianistė Evelina Pilipavičiūtė-Juraškienė klausytojams parengė intriguojančią vokalinės muzikos programą, kurioje kvies pasinerti į vakaro sutemas, išgyventi nakties paslaptis bei auštančio ryto viltį. Atlikėjos pasakoja, kad dramatinė programos kulminacija yra naktis, juk ir mūsų fantazija geriausiai veikia užsimerkus. Tad įsivaizduokite momentą, kai leidžiasi saulė… Būtent nuo čia prasidės šio vakaro kelionė, kurioje bus įvairiausių nuotaikų, emocijų, netikėtumų, žinoma, ir daug eilių apie meilę. Ir tegul ateina „aušra baltai apsirėdžiusi“ – kaip tai byloja koncertą pabaigsiančios Ruggero Leoncavallo dainos žodžiai!

Dainininkė R. VAICEKAUSKAITĖ skaičiuoja jau antrą dešimtį pagrindinių vaidmenų, sukurtų Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Vokalo meną ji studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Graco (Austrija) muzikos ir parodomųjų menų universitete bei meistriškumo kursuose pas žymiausius dainavimo pedagogus. Atlikėja kuria vaidmenis ne tik Kaune, bet ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kitose teatrinio meno įstaigose. Jos įkūnytų herojų sąraše puikuojasi Liučija (Gaetano Donizetti opera „Liučija di Lamermur“), Violeta (Giuseppe‘ės Verdi opera „Traviata“), Rozalinda (Johanno Strausso operetė „Šikšnosparnis“), Ledi Makbet (G. Verdi opera „Makbetas“) ir daugelis kitų soprano aukso fondui priklausančių partijų. Įspūdingu balsu apdovanota dainininkė – nuolatinė muzikos festivalių dalyvė, kantatų ir oratorijų soprano partijų atlikėja, kamerinės muzikos projektų iniciatorė. „Man itin artima kamerinė muzika“, – sako solistė. „Kiekvieną dieną gyvenu muzika. Ir ji labai skirtinga. Tačiau aš stengiuosi atlikti muziką, kurią myliu.“

E. PILIPAVIČIŪTĖ-JURAŠKIENĖ Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje įgijo ir fortepijono (Rūtos Rikterės klasė), ir dainavimo (Vladimiro Prudnikovo klasė) bakalauro laipsnius. Dėsto VDU Muzikos akademijoje koncertmeisterio praktiką. Dirba VDU Muzikos akademijos ir J. Gruodžio konservatorijos koncertmeistere. Kaip pianistė tobulinosi Gabrieliaus Aleknos, Edvino Minkštimo, Fali Pavri, Birutės Vainiūnaitės, Gaivos Bandzinaitės, Johno Fisherio, Nijolės Ralytės meistriškumo pamokose, vokalo techniką tobulino V. Rein, Ramintos Lampsatytės, Steino Skjervoldo meistriškumo kursuose. Aktyviai koncertuoja kaip dainininkė ir kaip koncertmeisterė. 2013 m. VIII Klaudijos Taev konkurse pelnė geriausios konkurso akompaniatorės apdovanojimą, dalyvavo kamerinės muzikos festivalyje „Avanti“, „Mikkeli Music Festival“ (Suomija).

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
(PERKELTAS) ''Vakaras, naktis, rytas'' Sa 01/04/2023 16:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 11.00 - 13.00
Event (PERKELTAS) ''Vakaras, naktis, rytas''
Date / Time Sa 01/04/2023 16:00
Venue Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Price 11.00 - 13.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- Perkant 10 ir daugiau bilietų

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lithuania
Promoter
Trakų Vokės dvaro sodyba, VšĮ
Trakų Vokės dvaro sodyba, VšĮ
Žalioji a. 2A, Vilnius
8 5 2645564 / info@tvds.lt
Reg. no: 303218377
VAT LT100011923918
Event (PERKELTAS) ''Vakaras, naktis, rytas''
Date / Time Sa 01/04/2023 16:00
Venue Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Price 11.00 - 13.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload