logo
Select period
Search from map
Menu

Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023

Mo 05/06/2023 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Prancūzų indie muzikos žvaigždės ir „Grammy“ laimėtojai „Phoenix“ vasarą naują albumą pristatys Lukiškių kalėjime

Naujas koncertų sezonas sostinėje bus įstabus! Dar viena svajonė ir sena meilė įsirašys Vilnių ir naują Lukiškių kalėjimo versiją į savo biografiją. Seniai norėti ir sapnuoti „Phoenix“ yra tikri vasaros festivalių favoritai, indie sceną pakeitę sunkiasvoriai ir „Grammy“ statulėlės laimėtojai. Kitą vasarą jie aplankys Baltijos šalis ir pristatys naujausią savo albumą „Alpha Zulu“, kurį įrašė Luvro muziejuje Paryžiuje. Vis dar sunku tuo patikėti, bet birželio 5 d. „Phoenix“ dovanos tikrą muzikinę šventę ir surengs klasišką pasirodymą atgaivintame Lukiškių kalėjime. Šaldom šampaną ir tokiu būdu artinam vasarą! Jie verti pažinties ir tokio didelio koncerto unikaliame paveldo objekte, kurio ašis šiandien – muzika ir kultūra.

Išankstiniai koncerto reikalai

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žanro klasika – pigiausių užteks greičiausiems. Prisiekę „Phoenix“ fanai ir patys nekantriausi jau nuo lapkričio 17 d. 10 val. ryto galės bilietus įsigyti pigiau. Oficiali prekyba bilietais prasideda lapkričio 21 dieną 10 val. ryto. Jais, kaip visada, prekiaus „Bilietai LT“. Latvijoje tuo rūpinasi „Bilesu Serviss“. Netaupyk, bet sutaupyk! Parašyk „8 Days A Week“ žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, gauk specialų kodą ir sutaupyk. Bilietais raginam pasirūpinti iš anksto. Nepramiegok. Bus kaip su „Jungle“ ar Tash Sultana. O ko čia delsti? Juk apie „Phoenix“ pasirodymą Lietuvoje visi svajojom tikrai labai ilgai.

Fone – „Phoenix“ darbas „Tonight“ su Ezra Koeingu
https://youtu.be/FxTCTAnTP6Q

Prancūzų viešnagė Baltijos šalyse yra dar vienas didelis tolyn žvelgiančios agentūros „8 Days A Week“ pasiekimas. Jie taip pat organizuoja „Phoenix“ pasirodymą Siguldos pilyje Latvijoje, kur praėjusią vasarą atvirame ore magišką koncertą surengė ir Michaelas Kiwanuka. „Phoenix“ neabejotinai yra viena kiečiausių ir įtakingiausių šio amžiaus indie muzikos grupių. Jie pakeitė visą indie sceną, įkvėpė daug kitų grupių ir visada yra on top. Jie nepavaldūs nei laikui, nei žanrams ir pagaliau grįžta į didžiąsias scenas ir grojaraščius. Geras grupės bičiulis ir „Daft Punk“ narys Thomas Bangalteris talkino jiems studijoje ir prodiusavo naujausią grupės darbą, o pats albumas buvo įrašytas Luvro muziejuje Paryžiuje. Kokia dar grupė gali tuo pasigirti šiandien?

Apie „Phoenix“

„Phoenix“ kūryba ir idėjos leido paryžiečiams galingai įsitvirtinti 2000-tųjų pradžios scenoje. „Phoenix“ nariai – vokalistas Thomas Marsas, gitaristai ir broliai Laurentas Brancowitzas ir Christianas Mazzalai ir bosistas-klavišininkas Deckas D'arcy susipažino būdami berniukais didingame Versalyje, kur juos siejo meilė tokiems roko veteranams kaip „Pixies“ ir „Sex Pistols“. Visi prisimena jų debiutą „United“, kuris sėkmingai suklijavo juos kaip grupę ir išskyrė „Phoenix“ iš kitų.

Naujausias „Phoenix“ darbas „Alpha Zulu“
https://youtu.be/gqN9flclRio

Santykis augo ir stiprėjo, o grupės kūryba per 20+ metų karjeros visada buvo orientuota į jų pačių draugystę ir gerą laiką kartu. Muziką ketvertas visada vertino kaip galimybę susiburti draugams ir mylimiesiems. Praėjo daugiau nei 20 metų, o jų draugystė ir muzikoje, ir gyvenime yra pavydėtina. Jie visada viską daro kartu ir tai yra dar viena priežastis, kodėl „Phoenix“ yra tokie geri ir tikra grupė. Jokių pykčių, jokių nesąmonių ar dramų, tik muzika.

Nuo pat jų debiuto pradžios buvo aišku, kad prancūzų muzika pritaikyta prakaituotiems vakarėliams koncertų salėse ir didžiosioms festivalių scenoms – nuo „Coachellos“ iki „Glastonburio“. Kada „Phoenix“ grojo legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje, viena scena su jais dalinosi ir jungtinį pasirodymą surengė jau minėti ir karjerą pabaigę „Daft Punk“.

Legendinis hitas „1901“
https://youtu.be/HL548cHH3OY

Iš tiesų, kai 2009 m. pasirodė albumas „Wolfgang Amadeus Phoenix“, jie tapo viena didžiausių praėjusio dešimtmečių grupių. Ne be reikalo – „Lisztomania“, „1901“ ar „Rome“ mūsų grojaraščiuose sukasi iki šiol, o albumas uždirbo jiems „Grammy“ statulėlę kaip geriausias alternatyvus albumas. Tai rinkinys, kuris savu laiku pakeitė daugumos mūsų gyvenimus ir įgarsino ne vieną etapą. Labai daug kitų grupių bandė atkartoti šį albumą ir jo sėkmę, bet nei vienai iki šiol nepavyko. O praėjo jau 13 metų.

„Jie yra geriausia šio amžiaus grupė“, – teigia ilgametis kolega ir „Vampire Weekend“ lyderis Ezra Koeningas, kuris paskolino savo balsą ir kūriniui „Tonight“ iš naujo albumo. Neverta su juo ginčytis. „Phoenix“ kūryba ilgaamžė, nesustojanti, jie patys vis dar daro įtaką visai popkultūrai. Septintasis pačios grupės prodiusuotas ir pandemijos viduryje Luvro muziejuje įrašytas „Alpha Zulu“ yra geras jų šlovės pavyzdys, įkvėptas gyvenimo ir aplink esančių istorinių meno kūrinių. Ar gali būti kas nors dar labiau prancūziškiau už tikrą prancūzų grupę svarbiausiame Prancūzijos kultūros pastate. Ikoniška.

Pasak kritikų, šis rinkinys yra viskas, ką „Phoenix“ daro geriausiai: su tik jiems būdingu lengvumu ir estetika. Smagus, bet tuo pačiu gylio pilnas įrašas atspindi nuolatinį grupės gyvybingumą ir norą sukurti kažką naujo. „Phoenix“ meistriškai supina šviesos ir tamsos elementus. Jie jau seniai skambėjo taip laisvai, tuo pačiu mesdami iššūkį klausytojui kiekviename žingsnyje.

Melodijos, kokybė, nuotaika ir skambesys tikrai leis „Alpha Zulu“ tapti vienu geriausių šių metų albumų. Šis albumas puikiai buvo sutiktas ir Lietuvoje. Radijo stotis LRT Opus visai neseniai jį suko savo grojaraščiuose ir paskelbė savaitės albumu. Prie jo prisidėjo legendinių „Daft Punk“ narys Thomas Bangalteris, kuris padėjo prancūzams po tragiškos kolegos ir prodiuserio Philippe Zdaro („Cassius“) žūties 2019-taisias. Šis albumas iš dalies – dedikacija jam ir jo draugystei. Albumo pavadinimo istorija irgi neeilinė – kartą grupės frontmen‘as Marsas, kurio gyvenimo moteris ir žmona yra pati Sofia Coppola, skrido privačiu lėktuvu ir patyrė turbulenciją audros metu, o pilotas tuo metu šaukė „Alpha Zulu!“ per lėktuvo radiją. Taip atsirado albumo pavadinimas ir pradinė jo idėja.

Visiška „Phoenix“ klasika „Lisztomania“
https://youtu.be/4BJDNw7o6so

Gyvi „Phoenix“ pasirodymai yra kažkas tokio. Patys kadaise matėm juos savo akimis ir norim dar. Pailsėję per pandemiją, dabar savo koncertais jie vėl mezga ryšį su gerbėjais, kurie prancūzų ilgai laukė. Ketvertas dabar atiduoda viską, ką turi ir iš naujo mėgaujasi kiekviena akimirka scenoje. Šiame ture jie naudoja labai efektingą scenografiją, kuri kiekvieną kūrinį nukelia į kitą teatro sceną. Jie kaip vynas – su metais vis geresni. Naujausias jų albumas yra lyg opera ir vertas perklausos nuo pradžios iki pabaigos. „Phoenix“ turim pačiu laiku ir pagaliau galėsim jų muzikos gyvastį patirti gyvai. Vilniuje ir Rygoje juos pamatyti būtina kiekvienam indie muzikos mylėtojui. Galim tik įsivaizduoti, kaip jie galingai skambės gyvai Lukiškių kalėjime ar Siguldos pilyje. Bus daug erdvės nostalgijai ir geriausiems prisiminimams!

„After Midnight“ iš naujo albumo
https://youtu.be/kVsgdURODeg

Susipažinimui su „Phoenix“:
„NME“ interviu su grupe iš Luvro: https://youtu.be/Fxy77W35l-s
„If I Ever Feel Better“: https://youtu.be/ub36ffWAqgQ
„Alpha Zulu“ gyvai iš Jools Hollando vakaro šou: https://youtu.be/FE-lhHLkAiM
„Winter Solstice“: https://youtu.be/IkqA-X82P_4
„Entertainment“: https://youtu.be/pDPmyZ9FGd4
„Long Distance Call“: https://youtu.be/owD3d1S0LFg
„Too Young“: https://youtu.be/IP5XPuXUMIo

Pokalbis su grupe iš „Primavera“ festivalio: https://youtu.be/OISCGynfI3Q

Nuorodos

https://wearephoenix.com
https://twitter.com/wearephoenix
https://www.facebook.com/wearephoenix
https://www.youtube.com/user/welovephoenix
https://www.instagram.com/wearephoenix

 

 

 

 

 

 

 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Mo 05/06/2023 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 51.00
Event Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023
Date / Time Mo 05/06/2023 19:00
Venue Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Price 51.00
Good to know

Pirmieji bilietai visada pigiau! Tiesa, tam reikia kodo. Parašyk žinutę feisbuke muzikos agentūrai „8 Days A Week“ arba adresu www.8dw.lt ir gauk specialų nuolaidos kodą. Pats kodas galioja nuo lapkričio 17 d. 10 val. Vieša prekyba „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja lapkričio 21 d. nuo 10 val. Bilietų kiekis ribotas ir jie brangs. Žanro klasika - pigiausių užteks greičiausiems. Mūsų laukia dar vienas klasiškas koncertas su pačiais geriausiais. 
Netaupyk, bet sutaupyk. 
 

Maksimalus vieno pirkimo limitas: 4 bilietai
Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1, iki 30 min.
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų metų amžiaus
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lithuania
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Reg. no: 305527276
VAT LT100013541518
Event Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023
Date / Time Mo 05/06/2023 19:00
Venue Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Price 51.00
Same promoter Same venue
Buy ticket RY X - European Tour 2023 RY X - European Tour 2023 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 42.00 - 48.00
Buy ticket M83 - European Tour 2023 M83 - European Tour 2023 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 51.00
Buy ticket Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 53.70 - 69.70
No results have been found for your request.
Loading...
Reload