No results have been found for your request.
Loading...
Reload

''Prancūziškas džiazas'': Evelina PABARČIŪTĖ (vokalas), Maxime MOYAERTS (fortepijonas)

Sa 29/12/2018 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
11.40 - 14.00
Vilniaus rotušė | koncertų ciklas
V Festivalis „KALĖDINIS VILNIUS"

„Prancūziškas džiazas”

Evelina PABARČIŪTĖ, vokalas (Lietuva-Belgija)
Maxime MOYAERTS, fortepijonas (Belgija)


Programa: Edith Piaf, Serge Gainsbourg, Charles Trenet ir kt. prancūziški kūriniai džiazo stiliumi

Evelinos ir Maxime keliai susikirto Briuselyje, kur jie abu šiuo metu ir gyvena. Po pirmojo kartu atlikto koncerto abu liko sužavėti vienas kito talentu, muzikalumu, technika bei subtilumu, tad drauge pradėjo koncertuoti įvairiuose džiazo projektuose.  Laikui bėgant Evelina ir Maxime tapo ne tik kolegomis, bet ir gerais draugais, o ši draugystė juos atvedė prie naujo projekto ,,Prancūziškas džiazas". Jo idėja yra interpretuoti žinomas prancūziškas dainas džiazo stiliumi, sukurti šiltą, pozityvią, romantišką atmosferą, atrasti iškirtinį skambesį ir užburti klausytojus jausmingu Evelinos balsu bei įspūdinga Maxime technika.

MAXIME MOYAERTS gimė 1988 m. Belgijoje, Dinant mieste. Nuo septynerių pradėjo mokytis groti pianinu. Maxime visada jautė aistrą džiazui, tačiau savo muzikinį kelią pradėjo nuo klasikinės muzikos Andenne akademijoje. 2010 m. įstojo į Briuselio konservatoriją ir tęsė studijas jau džiazo skyriuje su žinomu pianistu Éric Legnini. 2013 m. Maxime sukūrė savo originalių kompozicijų ir aranžuočių džiazo kvartetą ,,Four of a Kind". Su šiuo projektu Maxime sėkmingai koncertavo ir laimėjo džiazo konkursus „XL Jazz Contest 2015" ir „Comblain Jazz". Didelė aistra muzikai ir džiazui jam atvėrė duris į kitus įvairius projektus - jis yra pakviestas groti „Bam Trio", ,,Organ trio", „Swing On" ir daugelyje kitų muzikinių projektų. Maxime šiuo metu gyvena Bruselyje ir ten sėkmingai tęsia savo karjerą.


EVELINA PABARČIŪTĖ pažintį su muzika pradėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos obojaus klasėje. Po mokyklos baigimo išvykusi į Prancūziją ir ten pradėjusi obojaus bei džiazinio dainavimo studijas, galiausiai suprato, kad tikroji jos aistra – džiazas, tad metė obojų ir galutinai nusprendė pasišvęsti dainavimui. Nuo tada jai puikiai sekasi: Evelina kaip džiazo vokalistė pasirodė tokiose koncertų salėse kaip ,,Arsenal/Metz”, „Salle Poirel/Nancy”, ,„Deutsche Radio Philharmonie Saarbrucken”, dalyvavo kaip solistė projekte „Porgis ir Besė” kartu su džiazo orkestru, pasirodė su Nacionaliniu Metz pučiamųjų orkestru, koncertavo Lietuvoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir Liuksemburge. Šiuo metu atlikėja reziduoja Briuselyje, kur koncertuoja su savo džiazo kvartetu kartu su Pierre Alain Goualch, Frank Agoulon, Alex Gilson bei kitais atlikėjais, taip pat ruošiasi išleisti savo pirmąjį albumą.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
''Prancūziškas džiazas'': Evelina PABARČIŪTĖ (vokalas), Maxime MOYAERTS (fortepijonas) Sa 29/12/2018 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 11.40 - 14.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lithuania
Promoter
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Other dates Same promoter Same venue