logo
Select period
Search from map
Menu

PUPO | JOY | GAZEBO

Fr 26/04/2024 19:30
Šiaulių arena, Šiauliai
49.00 - 79.00

Italijos estrados žvaigždės PUPO koncertas – Šiaulių arenoje

PUPO | JOY | GAZEBO

Viena arena, dvi valstybės ir trys muzikinės legendos! 2024 metų balandžio 26 dieną Šiaulių arenoje koncertuos visame pasaulyje dar spindintys austrai – grupė „Joy“ ir šlovingieji italai – Gazebo bei Pupo!  Bilietus jau galima įsigyti „bilietai.lt“.

 

Saulės mieste skambės „I like Chopin“

Gazebo, Joy ir Pupo! Trys vardai, kurių muzikos gerbėjams plačiai pristatyti nereikia, trys vardai, kurių dainas tyliai ir garsiai kartoja milijonai gerbėjų visuose žemynuose.

Italijos disko muzikos atlikėjas Paulo Mazzolini, puikiai žinomas slapyvardžiu Gazebo gimė 1960 metų vasario 18-ąją Libano sostinėje Beirute italų diplomato bei amerikiečių dainininkės šeimoje.

Jis gyveno Jordanijoje, Danijoje, kur amerikiečių mokykloje puikiai išmoko angliškai, iš viso kalba penkiomis kalbomis, taip pat – Prancūzijoje. Dešimtmetis jis augo Romoje, kur ir išmoko groti gitara.

Muzikinę karjerą pradėjo atlikdamas džiazo, rokenrolo ir net pankroko dainas. Po susitikimo su Paul Micioni išleido debiutinį ir 1982 metais itin sėkmingą singlą „Masterpiece“.

O jau po metų po Gazebo slapyvardžiu pasivadinęs muzikantas išleidžia debiutinį albumą tuo pačiu pavadinimu, kuriame nuskambėjo pasaulinis superhitas ir sėkmingiausia jo karjeros daina – „I like Chopin“.  

Sėkmės susilaukė ir hitais tapusios dainos – „Lunatic“, „Lovew in Your Eyes“. Taip pat italų dainininkui Ryan Paris parašė žodžius dainai „Dolce Vita“, kuri pasiekė daugelio pasaulio šalių viršūnes.

Po metų jis pristatė kitą albumą – „Telephone Mama“, vėliau sekė dar du studijiniai darbai – „Univision“ bei „Portrait“. 1998 metais BMG išleido geriausių atlikėjo kūrinių rinkinį, kuriame, žinoma, buvo įtraukti ir Gazebo superhitai – „I like Chopin“ ir „Lunatic“.

Po to jis išleido dar šešis albumus, iš viso – 14. Į topus patenka „Tears for Galileo“, „Wet Wings“, „The Secret“.

Jis dalyvauja įvairiuose projektuose kaip organizatorius, aranžuotojas, dainų autorius, nekart kviečiamas atlikti savo užburiantį „I Like Chopin“ Italijos televizijoje „Rai 1”.

Prieš šešerius metus į Šiaulius atvyksiančio Gazebo už savo ilgalaikę karjerą gavo „Grand Prix“ „Corallo Citta di Alghero“, o ypatingą pripažinimą jam skyrė tūkstančiai žmonių ir Romoje vykusio renginio „Sette Colli“ metu.

 

Policininkas, mokytojas ir didžėjus

Austrų grupės „Joy“ nariai susipažino dar besimokydami vienoje mokykloje. Tačiau vėliau likimas lėmė taip, jog kiekvienas iš jų pasuko savu keliu – Andy Schweitzeris tapo policininku, Freddy Jaklitschas mokykloje dirbo vokiečių kalbos ir istorijos mokytoju, o Manfredas Temmelis didžėjavo viename Vokietijos disko klube.

Tačiau 1984 m. mokyklos draugų keliai vėl susikirto ir jie nusprendė pradėti profesionalią muzikinę karjerą.

Pirmasis singlas „Lost In Hong Kong“ sensacija netapo, tačiau atkreipė į grupę publikos dėmesį. Bet jau antrasis singlas – „Touch By Touch“ – sulaukė milžiniškos sėkmės, pateko į „European Top Dance 20“, tapo Nr.1 Austrijoje bei „auksiniu“ daugelyje Europos šalių. Kiti du singlai „Hello“ ir „Valerie“ pelnė grupei populiarumą jau ne tik Senajame žemyne, bet ir Azijoje.

„Joy“ ne kartą yra koncertavę daugiau nei 50 tūkst. klausytojų ir dalyvavę ne vienoje populiarioje televizijos laidoje. Per visą savo karjerą grupė išleido keturis studijinius albumus (paskutinis „In Love“ pasirodė 2021 m.), penkių geriausių dainų rinkinius bei 18 singlų.

 

„Naujagimis“ iš bažnytinio choro

„Turtingųjų bei vargšų“ tėvynainį Enzo Ghinazzi, pasaulyje žinomą slapyvardžiu Pupo galime pavadinti superhitų kepėju.
Itin griežtoje aplinkoje augęs, bažnytiniame chore dainavęs Pupo, taip Italijoje vadina naujagimius, išgarsėjo dainomis „Ciao“ ir „Gelato al Cioccolato“ (Šokoladiniai ledai), kurią parašė garsus Italijos dainų autorius Christiano Malgioglio.

Tuo pačiu pavadinimu „Šokoladiniai ledai“ buvo pavadintas ir sėkmę atnešęs albumas. 1981 metais San-Reno festivalyje su daina „Su di Noi“ „Kūdikis“ užima tik trečią vietą, bet pelno pasaulinę šlovę.

Daugiau nei 50 muzikinių festivalių triumfavęs, 18 albumų įrašęs, kurie parduoti daugiau nei 25 milijonų tiražu, Pupo laukiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Jis tampa TV laidų vedėju, dalyvauja realybės šou Brazilijoje, dar kelis kartus - San-Remo festivalyje, kepa hitus, atidaro kavinę ledainę, pavadintą kaip ir jo superhitas „Gelato al Cioccolato“, kurioje dirba viena iš trijų jo dukterų Valentina.

Ne tik „Gelato al Cioccolato“, bet ir „I like Chopin“, „Lunatic“, „Hello“, „Valerie“, „Su di Noi“ bei kiti legendinių muzikantų superhitai 2024 metų balandžio 26 dieną skambės ne Londone, ne Paryžiuje, ne Tokijo, bet –  Šiaulių arenoje!

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
PUPO | JOY | GAZEBO Fr 26/04/2024 19:30 Šiaulių arena, Šiauliai 49.00 - 79.00
Event PUPO | JOY | GAZEBO
Date / Time Fr 26/04/2024 19:30
Venue Šiaulių arena, Šiauliai
Price 49.00 - 79.00
Good to know
Doors open: at 6:00 PM
Event length: ~3:00
Breaks: no breaks
Event language: Italian, English
Free entrance to the event: no
Age limit to the event: no age limit
Discounts: no


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Šiaulių arena
Jono Jablonskio g. 16 Šiauliai Lithuania
Promoter
Legacy INN, UAB
P.Višinskio 37 Kaunas
uablegacyinn@gmail.com; +370 664 76 235
Reg. no: 304137647
VAT 100009804117
Event PUPO | JOY | GAZEBO
Date / Time Fr 26/04/2024 19:30
Venue Šiaulių arena, Šiauliai
Price 49.00 - 79.00
Same promoter Same venue
Buy ticket (Šiauliai) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS (Šiauliai) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS Šiaulių arena, Šiauliai
Buy ticket (Klaipėda) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS (Klaipėda) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Buy ticket (Kaunas) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS (Kaunas) THOMAS ANDERS from MODERN TALKING | JASON DONOVAN | LIAN ROSS Kauno Žalgirio arena, Kaunas
No results have been found for your request.
Loading...
Reload