No results have been found for your request.
Loading...
Reload

''Quorum'' koncertas pagal S.Gedos eiles

Su 01/09/2019 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
10.00 - 12.00

Vyrų grupė “Quorum” Bistrampolio dvare. Poeto Sigito Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams.
 

Vaikiškos ir ne visai vaikiškos dainos suskambės pačiu įdomiausiu būdu – a cappella, o jas padainuos profesionalus vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“.

Netikite, kad koncerte galima apsieiti be muzikos instrumentų ir nenuobodžiauti? Užsukite į „Quorum“ atliekamų dainų karuselę ir įsitikinsite, kad jiems dainuojant jokių instrumentų nė nereikia. Bet nenustebkite, jeigu ausys išgirs trimitą ar tromboną. Mušamuosius tai tikrai girdėsite, bet visa tai bus apgaulė, nes skambės tik šeši vyriški balsai ir labai labai gražios dainos. Tas dainas žinos vaikai, tėveliai ir seneliai, o dar nežinantys susipažins su jomis ir jau niekada nebepamirš.

Kartu su “Quorum” pasisvečiuosime šviesiame poeto Sigito Gedos poezijos pasaulyje, sulipdytame iš būtų ir nebūtų dalykų. Suaugusieji čia pasijus vaikais, o vaikai galės pabūti suaugusiais. Poetas S.Geda sakydavo, jog kurdamas eiles girdi muziką. Mes dainose girdėsime nepakartojamas jo eiles apie baltąją varnelę, du mažus baltus pingvinus, senas mašinėles, riešutų žydėjimą ir dar daug kitų. Žinomas dainas dainuos kontratenoras Laimonas Bendaravičius, tenorai Andrius Bartkus, Marius Turlajus, baritonas  Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas ir beatbox’eris Šarūnas Navickas.

Ansambliui "Quorum" jau 13 metų. Laikui bėgant jo sudėtis keitėsi, tačiau pavadinimas ir reikšmė liko tokie patys. "Quorum" tai ne choras, o minimalus dainininkų skaičius, kurio užtenka, jog a cappella dainuojama muzika skambėtų įdomiai ir neįprastai. Pasitelkę vokalinę perkusiją - beatbox'ą, ansamblio dainininkai savo balsais sukuria nepakartojamą, beveik instrumentinį skambesį.

 

Events website: http://www.bistrampolis.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
''Quorum'' koncertas pagal S.Gedos eiles Su 01/09/2019 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 10.00 - 12.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 10 Eur studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Bistrampolio dvaras
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lithuania
Promoter
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
8 604 62293; info@bistrampolis.lt
Reg. no: 125244928
VAT LT100001214011
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ. ''KELIAUJANTI LAIKE'' JŪRATĖ MILIAUSKAITĖ. ''KELIAUJANTI LAIKE'' Bistrampolio dvaras, Panevėžys 10.00 - 12.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket EVELINA SAŠENKO IR VYGANTAS | ''LA VIE EN ROSE'' EVELINA SAŠENKO IR VYGANTAS | ''LA VIE EN ROSE'' Bistrampolio dvaras, Panevėžys 15.00 - 18.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket GRUPĖ ''DOMO EMIGRANTES'' (ITALIJA) GRUPĖ ''DOMO EMIGRANTES'' (ITALIJA) Bistrampolio dvaras, Panevėžys 18.00 - 20.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!