logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

R. Difartas ir A. Difartė su grupe: Laisvė. Meilė. Rokenrolas

Su 17/07/2022 19:00 - Fr 29/07/2022 23:59
18.00 - 20.00
Show descriptionHide description

R. Difartas ir A. Difartė su gyvo garso grupe

„Laisvė. Meilė. Rokenrolas“

Vienam ypatingam vasaros vakarui, kursime kartu mažąjį Woodstock'ą, kuriame atgims tikrasis rokas ir rokenrolas, hipiška dvasia ir spalvingi garderobai.

Taikos, laisvės ir vienybės idėja. Būtent šios vertybės buvo 6-7 dešimtmečio „Gėlių vaikų“ judėjimo pagrindas. Už taiką pasaulyje, už laisvę ir už gerą rokenrolą - už tai nuoširdžiai dainavo ir kūrė to meto muzikantai. Šiandien, pasauliui vėl stovint ant karo slenksčio, kaip niekada, tai tampa taip aktualu ir svarbu!

Prie projekto prijungus unikalų lietuviškų kanklių skambesį , duetui Ramūnui Difartui ir Aušrai Difartei, kilo idėja naujai prikelti ir aranžuoti hipių laikų muziką. Legendiniai The Beatles, Led Zeppelin, Joe Cocker’is, Creedance, Janis Joplin ir kiti kūriniai - degančiom akim, gyvu ir originaliu skambesiu, pabus naujam gyvenimui ir galingai, iš visos širdies, nuskambės po dvaro vasaros festivalio dangumi.

Ateik ir būk dalimi įsimintino muzikinio vakaro!

Atlikėjai:

R. Difartas - vokalas,el. gitara
A. Difartė - vokalas
A. Joffė - mušamieji
I. Kurienė - kanklės
G. Bilvinas - bosinė gitara

Events
No events were found
Buy ticket R. Difartas ir A. Difartė su grupe: Laisvė. Meilė. Rokenrolas R. Difartas ir A. Difartė su grupe: Laisvė. Meilė. Rokenrolas Žemaitkiemio - Babtyno dvaras 20.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket R. Difartas ir A. Difartė su grupe: Laisvė. Meilė. Rokenrolas R. Difartas ir A. Difartė su grupe: Laisvė. Meilė. Rokenrolas Gelgaudiškio dvaras, Gelgaudiškio seniūnija 18.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload