No results have been found for your request.
Loading...
Reload

RADŽI IR BIRUTĖ DAMBRAUSKAITĖ Šakiai

We 29/05/2019 18:00
Šakių kultūros centras, Šakiai
8.00 - 10.00

Muzikinis pasimatymas su Radži ir Birute Dambrauskaite!

Mieli Šakių miesto gyventojai, Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei scenos primadona Birutė Dambrauskaitė skiria Jums intriguojantį, gera nuotaika persmelktą, nuostabų muzikinį pasimatymą. Gegužės 29 d., trečiadienį, 18 val. Šakių kultūros centre!

Bilietus platina bilietai.lt ir Šakių kultūros centro kasa, Nepriklausomybės g. 7, LT – 71122, Šakiai.

“Kelias į žvaigždes” projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte “Žvaigždžių duetai”, su atlikėja Laisva 2016 metais užėmė pirmąją vietą. Atlikėjas iki šiol gerbėjų širdis džiugina didelio populiarumo sulaukusiomis ir visų pamiltomis dainomis.

“Kviečiu Jus visus į muzikos šventę, į užburiantį muzikos spektaklį, kurį sukursime kartu su koncerto viešnia – mano scenos partnere, išskirtinio balso savininke Birute Dambrauskaite!” – pažada Radži.

Didelę patirtį scenoje turinti Birutė Dambrauskaitė muzikai atsidavusi jau 50 metų. Atlikėjos biografijoje - aukštasis muzikinis išsilavinimas, daugybė koncertų visoje Lietuvoje ir užsienyje, kino filmų garsinimas, miuziklo „Velnio nuotaka“ herojės Uršulės partijos atlikimas bei daugybė kitos veiklos ir titulų. Lietuvoje turbūt neatsirastų žmogaus, kuris neatpažintų jos sodraus, išskirtinio balso tembro.

“Mielieji, aš, Birutė Dambrauskaitė, kartu su Radži, labai nuoširdžiai kviečiame Jus į muzikinį pasimatymą! Gegužės 29 dieną atvykstame į Šakius su ypatinga programa, kurioje skambės visų žinomos ir mylimos bei naujos dainos! Norime Jums padovanoti smagias ir malonas akimirkas, kurias koncerto metu patirsime kartu!” - Taip nuskamba Birutės kvietimas.

Gegužės 29 d., trečiadienį, 18 val. laukiame Jūsų Šakių kultūros centre!

https://www.youtube.com/watch?v=ANG4BkH-B0c
https://www.youtube.com/watch?v=4rYQIVzWypc

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
RADŽI IR BIRUTĖ DAMBRAUSKAITĖ Šakiai We 29/05/2019 18:00 Šakių kultūros centras, Šakiai 8.00 - 10.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Šakių kultūros centras
Nepriklausomybės g. 7/7 Šakiai Lithuania
Promoter
G. Mažono firma ''EMIDIJA''
Draugystės 19-339 Kaunas
Reg. no: 134349839