logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

RONDO gyvo garso koncertas | Tauragė

Fr 08/10/2021 18:00
Tauragės kultūros rūmai, Tauragė

RONDO gyvo garso koncertas | Tauragė

Legendinė grupė RONDO atvyksta į Tauragę. Ir kviečią į koncertą kuriame ne tik skambės geriausios grupės dainos, bet ir kartu paminėsime net tris šventes, kurios puošią vos vieną savaitę, tai tarptautinę mokytojų dieną, derliaus dieną, bei vietos savivaldos dieną. Tad laukia audringas ir emocijų kupinas koncertas.

Data: 2021 m. spalio 8 d.
Vieta: Tauragės kultūros centras.
Laikas: 18:00

Auksinio rudens vakaras su gražiausiomis ir šokti verčiančiomis visų laikų populiariausiomis ir jau auksinėmis tapusiomis grupės Rondo dainomis.

Gyvo garso koncerto metu, grupė dovanos geriausias, visų klausytoju žinomas dainas “Egle, mano sese“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk, sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ ir kitas. Tai laikui nepavaldžios, Lietuvos pop muzikos klasika tapusios dainos su kuriomis užaugo ne viena lietuviškos muzikos gerbėjų karta.

-----

Mums rūpi jūsų ramybė, mes pasirūpinsime jūsų saugumu, laikantis visų tuo metu pateiktų vyriausybės reikalavimų ir rekomendacijų.

Kiekvienam svečiui bus pasiūlyta:
- apsauginė kaukė;
- apsauginės pirštinės;

Jei renginio dieną šalyje galios karantinas, renginys bus perkeltas.

Koncerto metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – laikykitės rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau).

-----

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
RONDO gyvo garso koncertas | Tauragė Fr 08/10/2021 18:00 Tauragės kultūros rūmai, Tauragė
Good to know
For purchasing more than 10 tickets, please contact vipklientai@bilietai.lt
 
Doors open: 17:00
Event length: 2 h 
Breaks: 1
Event language: lithuanian
Entrance for children is for free for up to 6 years old
Age limit: -
Discounts: -
 

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Tauragės kultūros rūmai
Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė Tauragė Lithuania
Promoter
MB JP events
Šiaulių g. 17 – 86, Klaipėda
info@koncertairenginiai.lt / +37064188278
Reg. no: 305897418
Same promoter Same venue
Buy ticket Neda Malūnavičiūtė, Olegas Ditkovskis ir grupė. Muzikiniai Monologai Neda Malūnavičiūtė, Olegas Ditkovskis ir grupė. Muzikiniai Monologai Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 24.00 - 36.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended (Perkeltas) Rondo gyvo garso koncertas | Šiauliai SuspendedSuspended(Perkeltas) Rondo gyvo garso koncertas | Šiauliai Šiaulių kultūros centras, Šiauliai
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended SOLIARIS live | Kaunas SuspendedSuspendedSOLIARIS live | Kaunas Gargaras, Kaunas
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!