No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Saulius Petreikis Muzikos magijos dienose. Negirdėta Lietuva, neišgirstas pasaulis. Koncertas | Palanga

Th 21/06/2018 19:00
PALANGOS VĖTRA konferencijų salė, Palanga
Koncertas „Negirdėta Lietuva, neišgirstas pasaulis“, Saulius Petreikis ir grupė

2018 m. birželio 21 d. Muzikos magijos dienos programoje Sauliaus Petreikio, kompozitoriaus, multi-instrumentalisto, pasaulio muzikos atlikėjo, Vytauto Mikeliūno, smuikininko ir Donato Petreikio, saksofonisto, – koncertas.

Kaip pasakoja Saulius Petreikis: „Negirdėta Lietuva – tai muzika, kuri skambėjo, kai mūsų dar nebuvo ir skambės, kai mūsų jau nebebus. Tai šimtmečius menančios istorijos, kurios pasakoja apie mūsų senolius bei miškus ir pievas, kuriose jie gyveno. Pažintis su šia muzika prasidėjo Barstyčiuose, vieną pavasario rytą. Buvau visai dar mažas berniukas, gal ketverių metų, kai senolis išsuko pirmąją mano fleitą. Atrodo iš ievos, o gal karklo šakos vamzdelio skleidžiamas garsas mane lydi iki šiol.

Nuo to laiko sukaupiau gausybę lietuviškų instrumentų ir stengiuosi jais pagroti įvairiuose koncertuose. Po jų kas kartą sulaukiu klausimų, kas čia skamba, kas tai, iš kur vienas ar kitas ragas ar molinukas. Kai kurių instrumentų žmonės apskritai nebuvo girdėję arba jų vardus tiesiog buvo primiršę. Noriu šiuos tūkstančius metų skambėjusius garsus ir juose užkoduotas istorijas priminti bei toliau jas pasakoti.

Kodėl „neišgirstas pasaulis“? Mums, lietuviams atrodo, kad birbynė, skudutis, kanklės ir kt. –  tai mūsų tautos instrumentai, o jei pasiklausysime kitų tautų etninės muzikos, tai šiuos instrumentus taip pat išgirsime, nes muzikos ištakos vienos.

Laukiame Jūsų birželio 21d. ketvirtadienį kartu pasimėgauti muzikos magija.


Muzikantai:
Saulius Petreikis – viso pasaulio pučiamieji;
Donatas Petreikis - gitara, saksofonas;
Vytautas Mikeliūnas – smuikas.
Renginio nuoroda: http://www.muz.lt/lt/naujienos
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Saulius Petreikis Muzikos magijos dienose. Negirdėta Lietuva, neišgirstas pasaulis. Koncertas | Palanga Th 21/06/2018 19:00 PALANGOS VĖTRA konferencijų salė, Palanga
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: nuo 3 iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: N-3
Nuolaidos:
- 15€ moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Venue
Daukanto g. 35 Palanga Lithuania
Promoter
VšĮ Muzikos magija
VšĮ Muzikos magija
Nėgių g. 5 Klaipėda