logo
Select period
Search from map
Menu

SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda

Fr 16/12/2022 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
29.90 - 49.90
Saulius Prūsaitis ir Iglė
 
„Pagaliau atėjo metas ir esame pilnai pasirengę didžiausiam koncertiniam turui savo grupės istorijoje“, – sako Saulius Prūsaitis.
 
Gruodį jis pradeda dešimties koncertų kelionę po Lietuvą. Joje neaplenks nei mažesnių miestų salių, nei didžiųjų šalies arenų. Drauge su Sauliumi į turą pirmą kartą leidžiasi ir Iglė, su kuria jis ką tik pristatė jau trečią bendrą dainą „Tas jausmas“.
 
Saulius Prūsaitis  jau dabar dėlioja būsimojo turo koncertinę programą ir kuria scenografiją.  Jis pasirūpins, kad išvystumėte aukščiausios kokybės, itin skoningą, originalų šou.
 
Jo programoje vien hitai ir superhitai. Šalia jau legendinių „Norim šokti“, „39“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ sėkmingai rikiuojasi ir  „Pamela“, „Prie ežerėlio“ ir naujausias duetas su Igle „Tas jausmas“.
 
„Tai mano pirmasis turas, todėl jaudulio šiek tiek yra. Norisi apdovanoti klausytoją šiluma ir gerai praleistu laiku. Šventinis laikotarpis bus stebuklingas visiems“, – sako Iglė.
 
„Mes su Igle jau seniai išaugome mokinės ir mokytojo santykius. Ji daugiau nei verta leistis su mumis į koncertinę kelionę“, – teigia dainas „Tu nemoki“, „Tyliai išeinu pas kitą“ ir „Tas jausmas“ drauge su Igle atliekantis Saulius.
 
Jis –  ne tik visų savo dainų kūrėjas, prodiuseris ir atlikėjas. Jis pasirenka, kas su juo pasirodys scenoje, jis lemia viso koncerto eigą ir atmosferą. Iki smulkmenų sudėlioja ir savo ir muzikantų įvaizdį. Ir svarbiausia –  itin nuoširdžiai publikai perduoda šviesią energiją, nesumeluotus jausmus ir nepakartojamą požiūrį į pasaulį.
 
„Nusiperki bilietą už trisdešimt eurų, o mes atgal endorfinų duodame už tris šimtus“, – juokiasi jis.
 
Ir tiesa –  jo koncertuose negali išlikti abejingu. Net jei diena bloga, net jei nuotaikos nėra, net jei pavargai nuo darbų, buities ir pasaulio problemų, bent jau dvi valandas Sauliaus Prūsaičio koncerte apie tai tikrai negalvosi.  
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda Fr 16/12/2022 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 29.90 - 49.90
Event SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda
Date / Time Fr 16/12/2022 19:00
Venue Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Price 29.90 - 49.90
Good to know

 Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Trukmė:  1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Klaipėdos Švyturio arena
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lithuania
Promoter
Muzikos dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Reg. no: 302474701
Event SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda
Date / Time Fr 16/12/2022 19:00
Venue Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Price 29.90 - 49.90
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas PopularPopularSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.90 - 45.90
Buy ticket SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Vilnius PopularPopularSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.90 - 49.90
Buy ticket SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Alytus PopularPopularSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Alytus Alytaus kultūros centras, Alytus 29.90
Sold out SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Mažeikiai Sold outSold outSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Mažeikiai Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai
No results have been found for your request.
Loading...
Reload