logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

SPARKS - European Tour 2022

Sa 07/05/2022 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
33.00 - 63.00

SPARKS European Tour 2022

Legendinė amerikiečių grupė „Sparks“ po dešimties metų sugrįžta į Lietuvą. 2022 metais grupė gastrolėmis po Europą pristatys savo naujausią albumą „A Steady Drip, Drip, Drip“, kuris Jungtinėje Karalystėje pernai pasiekė 7 vietą, taip tapdamas vienu populiariausių grupės įrašų per visą karjerą. Turo metu muzikantai atliks žymiausius kūrinius iš savo naujausių albumų bei didžiausius karjeros hitus.

Iš viso per penkis dešimtmečius trunkančią karjerą „Sparks“ išleido 24 studijinius albumus ir muzikos gerbėjus pavergė dainomis „This Town Ain't Big Enough for Both of Us“, „When Do I Get to Sing 'My Way’“, „The Number One Song in Heaven“, „Never Turn Your Back on Mother Earth“, „When I’m with You“ ir kitomis. Andrius Mamontovas grupės dainą „Popularity“ yra pavadinęs viena labiausiai jam įstrigusių ir galvoje skambančių melodijų.

Nors grupė niekada nesulaukė didelės komercinės sėkmės, tačiau tai jai nesutrukdė tapti kultine. Didžiausias pasisekimas ją aplankė Europoje, kur amerikiečiai padarė didžiulę įtaką visai atlikėjų kartai, tokių kaip „Pet Shop Boys“, „Erasure“, „New Order“, „Depeche Mode“, „Faith No More“, „Franz Ferdinand“. Su pastaraisiais, beje, 2015 metais „Sparks“ kartu įrašė bendrą albumą, pasivadinę FFS.

Belaukdami koncerto grupės gerbėjai ir kinomanai sulauks ir dviejų labai intriguojančių staigmenų — liepos 6 dieną Kanų kino festivalį atidarys miuziklas „Anetė“, kuriam scenarijų ir dainas parašė dueto „Sparks“ nariai Ronas ir Russelas Maelai. Birželio mėnesį Šiaurės Amerikos kino teatruose startuos dokumentinis filmas apie šią grupę „The Sparks Brothers“, kurio premjera sausio mėnesį jau įvyko garsiame kino festivalyje „Sundance“ JAV.

Lietuvoje „Sparks“ su pasisekimu lankėsi dukart — 2008 ir 2012 metais. Ateinančių metų gegužės 7 dieną ši įdomi, kūrybinga, provokuojanti, neretai ekscentriška grupė į mūsų šalį sugrįš po dešimtmečio ir savo Europos turą užbaigs koncertų salėje „Compensa“ su lietuvių publika.

Pikantiškas faktas — vienas dueto narių Ronas Maelas yra aistringas krepšinio gerbėjas ir atributikos kolekcionierius. Jis atidžiai seka ir Lietuvos rinktinės rezultatus, o savo kolekcijoje turi mūsų rinktinės bei Jono Valančiūno atributikos.

SPARKS - Left Out In The Cold (2021)
https://youtu.be/sjU4-o4x7gY

SPARKS - The Existential Threat (2020)
https://youtu.be/dLxPIOxgkM0

SPARKS - When Do I Get to Sing 'My Way’ (1994)
https://youtu.be/C8dqCQ2MHfQ

SPARKS - This Town Ain't Big Enough for Both of Us (1974)
https://youtu.be/eUJ_ifjKopM

 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
SPARKS - European Tour 2022 Sa 07/05/2022 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 33.00 - 63.00
Good to know
For purchasing more than 10 tickets, please contact vipklientai@bilietai.lt
 
Doors open: 19:00
Event length: 3 h 
Breaks: 1
Event language: English
Entrance for children is for free until 6 years old
Age limit: -
Discounts: -
 

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Promoter
Metų pramogos, VšĮ
Vytenio g. 46 Vilnius
+37061400089 / mp3@shownet.lt
Reg. no: 303176946