logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Švyturys Nealkoholinis | Freaks On Floor

Show descriptionHide description

Jau du metus iš eilės „Freaks On Floor“ surengia bene geriausius savo vasaros koncertus ne kur kitur, o „Vasaros terasoje“. Šiemet laukia trečias ir dar smarkesnis!

Ilgą laiką tylėję ir nardę personalinės kūrybos atradimuose, Rokas ir Justinas sugrįžta kartu. Tiesa, kūrybiškai ūgtelėję ir patobulėję.

„Freaks On Floor“ gerbėjai, sukluskite – šis išskirtinis koncertas pretenduoja tapti rimta roko iškrova, nes energijos ir hitų per kone 15 gyvavimo metų sukaupta daug. Labai daug.

Daugiau nei 300 koncertų, 5 studijiniai albumai ir visi įmanomi šalies roko padangės apdovanojimai – taip atrodo grupės „Freaks On Floor“ istorija šiandien.

Savo diskografijoje ji turi net penkis be muzikos leidybos kompanijos pagalbos išleistus albumus:„Freaky Wonder“ (2010 m.), „Hello Girls!“ (2011 m.), „Life“ (2015 m.) , „Waves“ (2016 m.), „GOLD“ (2018 m.). Tikėtina, „Vasaros terasoje“ šiemet iš visų jų išgirsime po truputį, ir dar daugiau!

-----------

Šiam koncertui reikalingas Galimybių pasas. Pasą galima gauti nemokamai pasiskiepijus, persirgus Covid-19 arba sulaukus neigiamo tyrimo rezultato.

Events
No events were found
Loading...
Reload